۹م، اردیبهشت ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۹م, اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۸ ق.ظ | کد خبر: 64158

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” سرهنگ عبدالامیر محتشمی راد فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دزفول،درسخنانی پیش از خطبه های نمازجمعه این هفته دزفول ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار گفت: وظیفه سپاه، دفاع و پاسداری همه جانبه در مقابل تهدیدهای دشمنان در تمام زمینه ها از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دزفول خاطرنشان کرد: عملکرد سپاه در حوزه امنیت و تثبیت انقلاب، ایجاد امنیت پایدار و اقتدار دفاعی به گونه ای بوده است که مردم در مقابل هرگونه تهدید در امنیت بوده و نه تنها شاهد عقب نشینی بلکه شاهد شکست دشمنان هستیم.

وی با اشاره به اینکه اگر آمریکا و اسرائیل در توان دفاعی و بازدارندگی ایران تردید داشته باشند یقینا به کشور ما حمله خواهند کرد، اظهار کرد: برداشته شدن سایه جنگ با مذاکره و سازش یک ادعای واهی بوده بلکه سایه جنگ را شهدا که اقتدار امروز کشور مدیون آنها می باشد از سرملت برداشتند.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دزفول با توجه به اینکه اگر برجام توان داشت، تحریم ها را برمی داشت تأکید کرد: باید تقوای سیاسی پیشه کرد و صادقانه با مردم سخن گفت.

سرهنگ محتشمی راد تصریح کرد: حضور مستمر و اثرگذار سپاه در دوران دفاع مقدس در کنار ارتش با جذب نیروهای بسیجی و تقدیم ۸۵ هزار شهید و رسیدن به نقطه بازدارندگی دشمن، عملکرد سپاه در حوزه نظامی بوده است.

سخنران پیش از خطبه های این هفته دزفول افزود: سپاه در حوزه های فرهنگی و مبارزه با تهاجم فرهنگی، اقتصاد، سدسازی، محرومیت زدایی در مناطق محروم از جمله ساخت مسجد  و منزل مسکونی، اعطای وام در قالب اقتصاد مقاومتی و در راستای اشتغال زایی فعالیت داشته است.