۶م، اردیبهشت ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۶م, اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۳:۱۷ ب.ظ | کد خبر: 64097

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در ایام سالروز عید مبعث پیامبر مهر و رحمت، در دبیرستان کوثر ضمن تبریک این عید بزرگ گفت: مبعث پیامبر موجب هدایت بشریت و نجات انسان از تردید و گمراهی شد.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه پیامبر روش درست زیستن را به انسان آموخت خاطرنشان کرد: هدف از خلقت انسان خوردن و خوابیدن  نیست بلکه خلقت انسان هدف بزرگتری دارد و انسان می تواند بعنوان اشرف مخلوقات ظرفیت جانشینی خداوند را داشته باشد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی بزرگترین گناه را ناامیدی دانست و افزود: توأم شدن روح امید که بزرگترین عامل موفقیت انسان است با هدفمندی در زندگی، موجب تلاش انسان شده و تحمل سختی ها در این راه، لذت بخش خواهد بود.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: خداوند توانمندی های فراوانی در وجود انسان به ودیعه نهاده که اگر با امید و شناخت خود همراه شود سعی و تلاش انسان مضاعف خواهد شد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: احادیث ائمه معصومین(ع) باید عملا در زندگی اثرگذار باشد و سود عمل به دستورات پیامبر(ص) ابتدا به خود انسان و در نهایت به جامعه می رسد که نشانه رشد افراد خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول در ادامه این جلسه به پرسش های دانش آموزان در زمینه های اجتماعی پاسخ داد.