۵م، اردیبهشت ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۵م, اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۴:۱۲ ب.ظ | کد خبر: 64081

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجددز” حجة الاسلام خسروی فر معاون پژوهش حوزه علمیه دزفول گفت: در این دوره جمعی از طلاب و روحانیان سطح دو و سه از شهرهای دزفول، شوشتر، شوش، اندیمشک و الوان شرکت دارند که درمدت ۴ روز آموزش های لازم را با بهره مندی از استاد حسن اسلام پور کریمی مدرس  کشوری در خصوص اصول و روش تحقیق فرا می گیرند.

وی افزود: در دوره دانش افزایی پژوهش شمال استان خوزستان اصول و مبانی روش تحقیق، آشنایی با مقاله نویسی کاربردی، اصول صحیح تحقیق و پایان نامه نویسی به دانش پژوهان، آموزش و پس از آزمون کتبی و عملی به افراد برتر گواهینامه پایان دوره داده خواهد شد.

در مراسم آغاز این دوره حجة الاسلام  افضلی معاون پژوهش حوزه های علمیه خوزستان در سخنان کوتاهی با تبریک عید مبعث و با ارائه گزارشی کوتاه، به روند رو به رشد پژوهش در حوزه های علمیه استان خوزستان پرداخت و گفت: استان خوزستان در زمینه مشارکت افراد در امر پژوهش رتبه سوم را در جشنواره حلی در سطح کشور بدست آورد.

حجة الاسلام افضلی توجه و حمایت از مؤلّفین کتاب، نشریات علمی از جمله فقه جعفری و افق مبین، برپایی نمایشگاه کتاب و اجرای مسابقات کتابخوانی و نیز برپایی دبیرخانه استانی جشنواره حلی در اهواز را از دیگر فعالیت های معاونت پژوهش حوزه های علمیه استان خوزستان نام برد.

حجة الاسلام والمسلمین منصور کیانی مدیر حوزه علمیه آیت الله قاضی(ره) شهرستان دزفول نیز با تبریک مبعث نبی مکرم اسلام حضرت محمدمصطفی(ص) به جایگاه و پیشینه علمی حوزه های علمیه استان خوزستان با ظهور شخصیت های کم نظیری همچون شیخ اعظم مرتضی انصاری(ره)، حضرت آیت‌الله‌العظمی سیدعبدالحسین لاری(ره) و آیت الله معزی(ره) اشاره کرد و گفت: حوزه های علمیه استان با تلاش طلاب و روحانیان در امر تحقیق و پژوهش می توانند جایگاه خود را همچون گذشته درخشان نمایند.