۲م، اردیبهشت ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲م, اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰ ب.ظ | کد خبر: 64035

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” مسجد سیدالشهدا روستای میدان به همت بسیج ساخته و با حضور حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول، سرهنگ محتشمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول، سرهنگ الهامی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دزفول افتتاح و صیغه مسجدیت آن خوانده شد.

امام جمعه دزفول در این مراسم گفت: ساخت و اقامه نماز جماعت در مساجد از کارهایی است که اولیاءالله انجام می دهند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی ملاک و معیار شیعیان را اجرای دستورات ائمه هدی(ع) دانست و اظهار کرد: حضرت زهرا(س) شیعیان واقعی را کسانی می دانند که اوامر اهل بیت(ع) را اطاعت و از نواهی پرهیز و اجتناب می نمایند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول ساخت مسجد را بندگی خدا خواند و افزود: بسیجیان سرمایه منطقه هستند و تعداد بسیجیان این منطقه، نشان از ولایت مداری و انقلابی بودن اهالی این منطقه دارد.

امام جمعه دزفول مساجد را پایگاه فرهنگی و دینی دانست و تصریح کرد: انسان مؤمن باید مراقب دین و ایمان خود که سرمایه بزرگی است باشد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول تأکید کرد: باید مراقب بود که دزدان ایمان، با ابتذال اخلاقی، تهاجم فرهنگی و … ایمان جوانان را به غارت نبرند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: وعده الهی بر این است که اگر طایفه ای دستورات الهی را رعایت کردند خداوند نیز خیرات و برکات خود را از زمین و آسمان برایشان نازل می فرماید.

یادآور می شود در این مراسم، پس از افتتاح مسجد سیدالشهدا روستای میدان و قرائت صیغه مسجدیت، نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول اقامه شد.