۲م، اردیبهشت ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در دیدار مدیر هیئت اجرایی کانون جلسات قرآن دزفول

امام جمعه دزفول: مساجد بستر بسیار خوبی برای انجام کارهای فرهنگی هستند.

زمان انتشار: ۲م, اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۶ ق.ظ | کد خبر: 64015

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار دبیر هیئت اجرایی کانون جلسات قرآن شهرستان دزفول گفت: مسئولین کانون جلسات علیرغم وجود مشکلات، در راستای حفظ و برقراری کانون زحمات فراوانی متحمل می شوند که جای تقدیر دارد.

امام جمعه دزفول مساجد را بستر بسیار خوبی برای انجام کارهای فرهنگی دانست و اظهار کرد: هدف هجمه فرهنگی دشمن مساجد و جوانان می باشد که لازمه مقابله با آن انجام برنامه های فکری و فرهنگی در مساجد است.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی یادآور شد: صبغه سخنرانی های سخنرانان دعوت شده از قم در مراسم اعتکاف مباحث مهدویت – که مورد هجمه دشمن واقع شده است – بود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول افزود: قبل از هجوم دشمن و ایجاد شبهات، باید مبانی اعتقادی افراد را با برنامه ریزی دقیق و رصد شبهات و آسیب هایی که دشمن تلاش دارد به جوانان القا نماید، ارتقا داد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی با تأکید بر هماهنگی و هم خوانی بیشتر با بنیاد فرهنگی حضرت مهدوی موعود(عج)، خاطرنشان کرد: دشمن سعی دارد که افکار جوانان را مشغول شبهات وارد شده نموده و بستری برای تبلیغ افکار انحرافی فراهم نماید.

همچنین مدیر هیئت اجرایی کانون جلسات قرآن ضمن تقدیر از حمایت های امام جمعه دزفول از کانون گفت: بارغم وجود مشکلات فراوان، در راستای فعال نگه داشتن کانون و اجرای برنامه های فرهنگی تلاش می نماییم.