۲۸م، فروردین ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۸م, فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۶ ب.ظ | کد خبر: 63905

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام و المسلمین سید محمد موسوی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با حجة الاسلام و المسلمین قاضی امام جمعه دزفول در نهاد امامت جمعه این شهرستان دیدار کرد.

امام جمعه دزفول در این دیدار گفت: در اربعین سال گذشته بیش از یک میلیارد تومان توسط شهروندان به ستاد اربعین واریز شد که در موکب این شهرستان در مرز چذابه صرف خدمات رسانی به زائرین حسینی شد.

حجة الاسلام و المسلمین قاضی افزود: ستاد اربعین شهرستان همچنان برقرار بوده و علاقه مندان مستمرا مبالغی را جهت استفاده در ایام اربعین سال آینده به این حساب واریز می نمایند.

همچنین حجة الاسلام و المسلمین سید محمد موسوی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ضمن تقدیر و تشکر از امام جمعه دزفول و مدیران و خادمان موکب دزفول در اربعین حسینی تصریح کرد: موکب شهرستان دزفول در ایام اربعین با خلوص نیت و صداقت خدمات دهی انجام داد و یکی از مواکب نمونه در استان معرفی شد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خاطرنشان کرد: پروژه هایی در سوریه و نجف با هزینه ای بالغ بر چهار و نیم میلیارد تومان شروع شده که شهرستان دزفول با نظر خود می تواند هزینه یکی از این پروژه ها را تقبل نماید.

وی افزود: سابقه شهرستان دزفول در همراهی بازسازی و توسعه عتبات عالیات بر همگان روشن و واضح است و شایسته نیست که وسعت این همراهی را بکاهد.