۲۸م، فروردین ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۸م, فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۶ ق.ظ | کد خبر: 63895

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام و المسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جمع خانواده های نیروی انتظامی و با  حضور سردار دکتر شعبانی معاون سیاسی عقیدتی سیاسی ناجا و حجة الاسلام رجبی مسئول عقیدتی سیاسی استان خوزستان، با تبریک ولادت امام علی(ع) گفت: هرچه داریم از برکت فداکاری و ایثارگری شهدا می باشد که عظمت و عزت را برای کشور به ارمغان آوردند.

امام جمعه دزفول امنیت را نعمت بزرگی خواند و افزود: نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی خود امنیت را که بالاترین نعمت است برای شهروندان به ارمغان می آورند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول تصریح کرد: ولایت علی(ع) راه سعادت انسان ها می باشد و تمام مشکلات و گرفتاری های بشریت بدلیل نشناختن راه امیرالمؤمنین علی علیه السلام است.

حجة الاسلام و المسلمین قاضی دشمنی و محبت امام علی(ع) را شاخص حق و باطل دانست و خاطرنشان کرد: بنا بر روایات، اگر انسان ها ولایت علی(ع) را می شناختند مطمئنا خداوند آتش جهنم را خلق نمی کرد.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: ذکر نام امام علی(ع)، آشنایی با فکر و اندیشه امام علی(ع) و آشنایی با مقاصد امیرالمؤمنین(ع) عبادت و بندگی خدا محسوب می شود.