۲۰م، فروردین ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۰م, فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۵ ب.ظ | کد خبر: 63741

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” جمعی از مسئولین ادارات و نهادها به همراه تعدادی از معاونان خود در آغازین روزهای سال نو با  امام جمعه دیدار کردند.

حجة الاسلام خمیدی مسئول اداره اوقاف وامور خیریه ،مهندس کرمی نژاد شهردار ، عبداللهی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، عبدی رئیس اداره بهزیستی و مهندس برفر رئیس سازمان آبفا دزفول در دیدار با امام جمعه این شهرستان گزارشی از کارهای انجام شده در سال گذشته، تعطیلات نوروزی امسال و برنامه های سال آینده ارائه دادند.

حجة الاسلام و المسلمین قاضی در این دیدارها با تبریک سال نو و میلاد باسعادت حضرت زهرای مرضیه(س) گفت: شهرستان دزفول ظرفیت های فراوانی دارد که می تواند با تلاش انقلابی و جهادی، به بهترین شکل در تحقق شعار سال نقش داشته و پایلوتی برای دیگر شهرها شود.

امام جمعه دزفول افزود: مسئولین باید به نیازهای مردم از جمله معیشت، اشتغال، مسکن  بها دهند و به گونه ای رفتار نمایند که مردم احساس کنند که مسئولین به حل مشکلاتشان می اندیشند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول پاسخگویی مسئولین به مردم و گزارش دهی در مقابل مطالبات مردم را ضروری دانست و تأکید کرد: مدیر موفق کسی است که برغم نبود امکانات و اعتبارات لازم، در چارچوب مقررات، با خلاقیت، تدبیر و همت کار را پیش برد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: ملتی در مقابل دشمن پیروز است که با عزم و اراده از امکانات موجود استفاده بهینه را بنماید.

حجة الاسلام و المسلمین قاضی خاطرنشان کرد: باید تلاش شود که بیشترین خدمات با کمترین اشتباه به مردم ارائه شود.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه دشمن بیشترین فشار را در زمینه اقتصاد وارد می آورد گفت: باید هر فرد در هر زمینه و موقعیت، در ایجاد اشتغال و تولید کوشا بوده تا وظیفه و تکلیف الهی خود را به خوبی انجام دهد.