۱۱م، فروردین ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت نامه شهید غلامعلی آهوزاده

امروز نظام جمهوری اسلامی از حقانیت خود دفاع می کند.

زمان انتشار: ۱۱م, فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 63549

بِسْمِ ٱللّٰهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِیمِ

 

وصیت نامه برادر پاسدار شهید غلامعلی آهوزاده

فَالَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَات لَهُمْ مَغْفِرَة وَرِزْق کَرِیم

افرادی که ایمان آوردند و اعمال شایسته انجام دادند بر آنهاست آمرزش و روزی خدای بخشنده .    « سوره حج»‌

«خدایا، خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار»

پس از حمد و ثنای بسیار خداوند متعال و با سلام بر شهدا، مجروحین، معلولین و خانواده های محترم آنها و طول عمر برای امام امت خمینی کبیر و همه دست اندر کاران صدیق جمهوری اسلامی، سلامتی شما خانواده محترم مخصوصاً‌ مادر، همسر و فرزندم محمد را از خداوند خواستارم.

اکنون که این یادداشت را می نویسم منتظر تلفن برادران از پایگاه شهید رجایی برای رفتن و اعزام به جبهه حق علیه باطل می باشم.

امروز بر هیچکس پوشیده نیست که نظام مظلوم جمهوری اسلامی از حقانیت خود که همانا حقانیت خون هزاران شهید و معلول است دارد دفاع می کند و اکنون حسین زمان فریاد هَل مِن ناصر یَنصُرنی را سر داده و بر همه مسلمین واجب است لبیک گویند.

این حقیر نیز به پیام رهبر لبیک گفته و به جبهه می روم. امیدوارم که خداوند با آمرزش و رحمت بی نهایت خود فوز عظیم شهادت را نصیب این بنده گنهکار بگرداند. این حقیر در مزرعه دنیا چیز زیادی ندارم فقط امیدوارم با قطرات خونم ره توشه ای برداشته باشم.

از همه دوستان، آشنایان و خانواده ام می خواهم با لطف و مرحمت خدادادی خود مرا بخشیده و همواره پیرو بیانات رهبر عظیم الشأن خمینی کبیر باشند. همه شما را به خدا قسم می دهم از این جهاد مقدس پیروی از امام و جهاد اکبر دست بر نداشته و با پایداری خود پرچم لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّه را بر کاخ ابرقدرتها و صهیونیسم غاصب بنشانید تا در قیامت سرافراز و در شفاعت امام حسین(ع) وارد شوید.

در پایان از همه شما می خواهم که تماس خود را با قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه مستدام نموده و اگر این حقیر در راه خدا شهید شدم هرگز نگران من نباشید و اگر خواستید گریه کنید.

همسر گرامیم: با شناختی که از شما دارم مطمئن هستم پس از شهادت من زینب وار ادامه دهنده راه شهدا می باشید و اصلاً‌ نگران ما نباشید که ما به مهمانی خدا می رویم. محمد پسر عزیزم را بخوبی تربیت نمایید و به او بگویید که پدرش پاسدار انقلاب اسلامی بوده و او نیز همیشه پاسدار انقلاب و اسلام باشد. به او بگویید در پرتو اسلام عزیز بر قرآن تکیه نموده و پیرو رسالت انبیاء(ع) باشد.

مادر عزیزم: گرچه می دانم بعد از مرحوم شدن دو خواهرم، شهادت من برایت مشکل است اما شما زینب وار صابر باش و همواره طرفدار امام، انقلاب و اسلام.

برادران عزیزم از خدا برایم طلب آمرزش و مغفرت کنید در ثانی انتظار نگهداری مادر، همسر و پسرم محمد را از شما دارم، محمد را همانند فرزندان خودتان خوب تربیت کنید تا پاسدار حقیقی اسلام عزیز باشد.

همسر گرامیم مرا ببخش و همواره به خانواده های شهدا روحیه بده و آنها را با مسائل اسلامی آشنا تر بگردان.

خدا حافظ شما ـ غلامعلی آهو زاده ـ ۵/۱۲/۶۲

روحش شاد و راهش مستدام باد

تاریخ شهادت: ۱۰/۱/۱۳۶۳

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس