۲۶م، بهمن ۱۳۹۵
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۶م, بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۱ ق.ظ | کد خبر: 62918

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” نمایشگاه پروژه های علمی دانش آموزان مقطع ابتدایی شهرستان دزفول «طرح جابربن حیان» با حضور حجة الاسلام والمسلمین قاضی، فرماندار و جمعی از مسئولین آموزش و پرورش دزفول در دبستان دخترانه معصوم این شهرستان افتتاح شد.

امام جمعه دزفول در این افتتاحیه ضمن قدردانی از تلاش مربیان آموزش و پرورش گفت: با فراهم نمودن زمینه های مورد نیاز می توان استعدادهای نهفته دانش آموزان را به منصه ظهور رساند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: دانش آموزان با خلاقیت و ابتکار اقدام به ساخت آثار ارزشمندی کرده اند و با چنین ذهن خلاق و مستعدی توان انجام کارهای بزرگتر را نیز دارند.

در ادامه این افتتاحیه مدیر آموزش و پرورش دزفول گفت: در این نمایشگاه حدود ۶۰۰ طرح از مجموع ۲۰۰۰ طرح پروژه علمی دانش آموزان از ۱۲۷ آموزشگاه ابتدایی دزفول که با ابتکار و خلاقیت ساخته شده اند به نمایش گذاشته شده است.

عبدالمحمد جرجانی تصریح کرد: با برگزاری چنین نمایشگاه هایی می توان روحیه تحقیق و پژوهش را در دانش آموزان تقویت کرد.

شایان ذکر است که این نمایشگاه شامل آثار برتر دانش آموزان مقطع ابتدایی شهرستان دزفول است که به همت گروه های آموزش ابتدایی برگزار شده و از ۲۶  بهمن ماه در دو نوبت صبح و عصر آماده بازدید علاقمندان می باشد.