۲۳م، بهمن ۱۳۹۵
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۳م, بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۰ ق.ظ | کد خبر: 62822

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آیت الله فرحانی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در یوم الله ۲۲ بهمن عید پیروزی انقلاب اسلامی در شهر استقامت و پایداری، دزفول همیشه قهرمان و در جمع راهپیمایان و نمازگزاران، ضمن تبریک این روز بزرگ گفت: مسئولین، روحانیت، دانشگاهیان، حوزویان و مردم غیور شهرستان بار دیگر به صحنه آمدند تا به تعبیر مقام معظم رهبری جواب ترامپ را در خیابانها بدهند.

سخنران پیش از خطبه های این هفته دزفول با اشاره به سوره فجر تصریح کرد: به بیان امام صادق(ع) فجر در این سوره اشاره به ظهور امام زمان(عج) دارد و سوره فجر سوره امام حسین(ع) است، که این دو با ظرافت به هم پیوند خورده اند.

آیت الله فرحانی افزود: امام در عصر عاشورا و در مدرسه فیضیه با جمله “علما به داد اسلام برسید” و “علمای اسلام، مردم ایران نگذارید عزتتان زیر چکمه های آمریکا له شود” انقلاب را آغاز کرد و مردم در انقلاب با دست خالی خون دادند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: امام راحل انقلاب را با حسین آغاز کرد و با ولایت به رساند و با نفسی مطمئن و قلبی آرام حرکت خود را به سوی ولایت آغاز کرد.

آیت الله فرحانی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) در سخت ترین و بدترین شرایط به دیدار حق شتافت خاطرنشان کرد: امام در تمام شرایط توانست مردم را براساس ولایت رهبری کند و پس از ارتحال ایشان، غربیها اعتقاد داشتند که دیگر اسلام تمام شده است.

سخنران پیش از خطبه ها به مظلومیت رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: مقام عظمای ولایت در شرایطی مدیریت انقلاب را به دست گرفت که همه چیز به هم ریخته بود ولی با اتکاء به خدا، اسلام و اباعبدالله الحسین(ع) و اعتقاد به مردم قریب سه دهه انقلاب را مدیریت کرد.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: پیشرفت ها و دستاوردهای انقلاب نتیجه رهبری ولایت «امام و مقام معظم رهبری» و ولایتمداری مردم است.

آیت الله فرحانی اظهار کرد: امام راحل هم ولایت فقیه را به ما داد و هم ولی فقیه را به ما معرفی کرد.

سخنران پیش از خطبه ها با اشاره به اینکه باید به اسلام و رهبر اعتماد کرد افزود: می توان عزت و حیثیت انقلاب را با اعتماد به ولایت بیمه کرد.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: حدوث انقلاب از آنِ امام راحل و مردم بود و بقای آن از آنِ مقام معظم رهبری و مردم می باشد.

آیت الله فرحانی ضمن تأکید بر اینکه آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند ادامه داد: نه باید از تهدیدهای غربی ها هراسید و نه باید به لبخندشان فریفته شد.

سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه دزفول با اشاره به اینکه دست از ولایت برنخواهیم داشت خاطرنشان کرد: خوزستان در دفاع مقدس، دفاع از حریم اهل بیت(ع) و در تمام شرایط، با ایثارگری و شهادت طلبی بیشترین سهم را در انقلاب داشته است.