۹م، دی ۱۳۹۵
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۹م, دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۳ ق.ظ | کد خبر: 61629

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” بمناسبت سالروز حماسه عظیم و مردمی نهم دی ماه، آیین نواختن زنگ بصیرت توسط حجة الاسلام والمسلمین قاضی با حضور مدیر آموزش و پرورش دزفول و جمعی از مسئولین در دبیرستان دخترانه شاهد جساس زاده شهرستان دزفول برگزار شد.

امام جمعه دزفول در این آیین گفت: جوانان پشتوانه اصلی کشور هستند و همان گونه که مقام معظم رهبری فرموده اند باید به جوانان بها داده شود.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: مردم ایران اسلامی به پشتوانه اعتقادات دینی و با اتحاد و همبستگی و رهبری های پیامبرگونه امام خمینی(ره)، یک نظام اسلامی در کشور ایجاد کردند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی با بیان اینکه در زمان رژیم طاغوت عده خاصی بر تمام مقدرات کشور حکومت می کردند ادامه داد: در زمان طاغوت انسان هایی که شایستگی تعلیم و تربیت دانش آموزان را نداشتند به این مهم می پرداختند.

امام جمعه دزفول مردمی بودن را مشخصه اصلی انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: تمام ارکان و طبقات جامعه بواسطه سازوکار انتخابات در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی های کشور مشارکت دارند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی هدف دشمن در فتنه سال ۸۸ را اصل انتخابات نظام مقدس جمهوری اسلامی خواند و تأکید کرد: دشمن برای رسیدن به اهداف خود از عدم آگاهی ملت ها استفاده می کند و در فتنه سال ۸۸ تمام دشمنان ایران اسلامی با همدیگر متحد شده بودند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول مهمترین دستاورد ۹ دی را بصیرت افزایی عنوان کرد و یادآور شد: انسان بصیر با شناخت نقشه ها و توطئه های دشمن، به موقع وارد عرصه اقدام وعمل می شود.

امام جمعه دزفول با بیان اینکه حماسه بزرگ ۹ دی کاملا مردمی بود، اظهار کرد: ایمان به خدا و انقلاب، اتحاد و بصیرت سه عنصر اصلی شکل گیری حماسه بی بدیل ۹ دی هستند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی افزود: در دوران هشت سال دفاع مقدس، دشمن، ملت ما را آزمود و دید که قدرت بسیج شدن مردم ایران از تمام قدرت ها بالاتر است.

همچنین عبدالمحمد جرجانی، مدیر آموزش و پرورش دزفول گفت: دشمن به بهانه نتیجه انتخابات سال ۸۸ درصدد براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بود ولی ملت شریف ایران با ایمان و توکل به خدا مانع رسیدن دشمن به اهداف پلیدش شدند.

jasas00010jasas00008jasas00009 jasas00011 jasas00003jasas00002 jasas00013