۲م، آبان ۱۳۹۵
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲م, آبان ۱۳۹۵ ساعت ۶:۴۵ ب.ظ | کد خبر: 60227

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز در مراسم چهلمین روز شهادت پنجمین شهید مدافع حرم از دزفول شهید “عادل سعد” در حسینیه علامه شیخ سعد در شهر امام به همراه آیت الله حیدری عضو مجلس خبرگان، حجج اسلام قاضی دزفولی و فیض الاسلام حضور یافت.

امام جمعه اهواز ضمن اظهار خرسندی از حضور در این مکان گفت: تجلیل از شهدای شجاع و آزاده این خانواده که همگی در راه دفاع از حرم و حریم ولایت اهل بیت جانفشانی نموده اند بوی خوشی را به مشام ما می رساند.

آیت الله موسوی جزایری به ارتباط خود با شیخ طعیمه سعد اشاره کرد و افزود: تقدیم ۴ شهید این خانواده، از برکت وجود این عالم ربانی که یکی از بارزترین علمای پیام آور و اولین مجاهد در این منطقه بود، می باشد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان از مجاهدت شیخ طعیمه سعد سخن گفت و تصریح کرد: شیخ طعیمه سعد مجاهد و عالم فی سبیل الله بود و از این جهت احترام وی بر همه ما لازم و ضروری است.

امام جمعه اهواز سردار شهید عادل سعد را از شجره طیبه همین خانواده دانست و اظهار کرد: با گرامیداشت شهدا و زنده نگه داشتن یاد شهدا باید راه و عقیده آنان را بیان نموده و همگی در این راه نورانی قدم نهیم.

آیت الله موسوی جزایری با اشاره به سخن امام که شهادت شهید را تبریک و تسلیت می گفتند خاطرنشان کرد: به خانواده این شهید بزرگوار و اهالی این منطقه و مناطق مجاور تهنیت و تسلیت گفته و شفاعت امام حسین(ع) را از خداوند مسئلت می نماییم.

chehelomeshahidsad00005chehelomeshahidsad00003