۱م، آبان ۱۳۹۵
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱م, آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۰ ب.ظ | کد خبر: 60199

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” مراسم اربعین شهادت شهید عادل سعد در حسینیه علامه سعد در شهر امام و با حضور آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان و آیت الله حیدری عضو مجلس خبرگان رهبری برگزار گردید.

امام جمعه دزفول در ابتدای این مراسم گفت: حضور نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز آیت الله موسوی جزایری در این جلسه باشکوه و معنوی موجب دلگرمی و تسلای خاطر خانواده معزز شهدا شده است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول یادآور شد: بار دیگر در اربعین شهادت سردار رشید اسلام شهید عادل سعد شهر و دیار ما معطر گردید.

حجة الاسلام و المسلمین قاضی خون شهدای مدافع حرم را با خون شهدای دفاع مقدس عجین شده دانست و تصریح کرد: شهدا با بصیرت، به عهد و پیمان خود با خدا وفادار مانده و با نثار جان خود در راه دوست، خط سرخ حسینی انقلاب اسلامی را جلوه گر نمودند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم کیلومترها دورتر از خاک ایران از حریم اهل بیت(ع) و کیان اسلام و ولایت دفاع کردند افزود: این شهدا نمونه ای از یاران باوفای مولایشان اباعبدالله الحسین(ع) شدند.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: شهر ولایتمدار و شهیدپرور شهر امام از شهرستان دزفول به خود می بالد که پنجمین شهید مدافع حرم شهرستان دزفول از این دیار تقدیم شده است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول خاطرنشان کرد: خانواده ایثار و شهادت، و علم فضیلت “سعد” با تقدیم ۴ شهید والامقام  چون نگینی در استان و کشور می درخشد.

حجة الاسلام و المسلمین قاضی گفت: عالم مجاهد و اسوه استقامت و اخلاق مرحوم علامه سعد افتخاری برای روحانیت شهرستان و استان می باشد.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم دشمنان اسلام را در سوریه و عراق و یمن زمین گیر نموده اند افزود: شهدا با جانفشانی و ایثار خود، امنیت و آسایش را برای کشور به ارمغان آورده اند.

در پایان مراسم آیت الله جزایری در مصاحبه با خبرنگاران گفت: حضور در این مجلس اهمیت زیادی دارد و ما خود را بدهکار و مدیون خانواده شریف علامه سعد می دانیم.

مشروح سخنان آیت الله موسوی جزایری پس از ترجمه متعاقباً اعلام خواهد شد.

chehelomeshahidsad00005chehelomeshahidsad00001chehelomeshahidsad00003