۳۰م، شهریور ۱۳۹۵
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۳۰م, شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۹:۱۹ ق.ظ | کد خبر: 59402

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجددز” آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری بعداز ظهر دوشنبه به اتفاق حجج اسلام سید محمد علی قاضی دزفولی و سید محمد امام ائمه جمعه شهرستانهای دزفول و شوش دانیال با خانواده معزز شهید عادل سعد و بیت شریف علامه حجة الاسلام والمسلمین  طعیمه سعد در شهر امام دزفول دیدار کردند.

دراین دیدار آیت الله موسوی جزایری از داعش بعنوان دشمن مسلمانان شیعه وسنی در جهان اسلام نام برد و گفت: اگراستقامت، پایداری و ایستادگی مردم سوریه و عراق و نیز حمایت های جمهوری اسلامی ایران نبود امروز منطقه شامات پایگاهی برای وهابیت، تکفیری ها و دشمنان اهل بیت(ع) باقی می ماند.

نماینده ولی فقیه دراستان خوزستان و امام جمعه اهوازافزود: مردم دنیا باید بداند که جمهوری اسلامی ایران حق بزرگی بر گردن آنها دارند زیرا آنها را  با نثار جان جوانانش همچون شهید عادل سعد و دیگر شهدای  مدافع اهل حرم از این مهلکه نجات داده و با موضعی قاطع همچنان در این راه ثابت قدم ایستاده و هرگز عقب نشینی نخواهد کرد.

آیت الله موسوی جزایری تأکید کرد: ملت ایران در این نبرد هرگز میدان را به وهابیت شجره خبیثه ملعونه و اربابانشان آمریکا و اسرائیل نخواهد داد.

نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: به لطف خدای متعال  پیروزی از آن رزمندگان مقاومت وامت اسلام در منطقه است.

آیت الله موسوی جزایری در ادامه با تجلیل از شهدای خانواده سعد در شهر امام دزفول افزود: بیت شریف سعد و خاندان مرحوم علامه حجة الاسلام  والمسلمین طعیمه سعد با تقدیم  چندین شهید در راه انقلاب اسلامی و علمای بزرگ، مملو از افتخارات است.
دراین دیدار همچنین حبیب الله سعد برادر شهید عادل سعد با تأکید بر استمرار راه خاندان سعد در مسیر ولایت و انقلاب گفت: خاندان سعد با تقدیم چندین شهید در راه انقلاب اسلامی با خون خود با آرمان های انقلاب بیعت بسته و همواره گوش به فرمان ولایت فقیه هستند.

شهر امام از توابع شهرستان دزفول ۵۵ شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده است.

shahidsad00003shahidsad00002shahidsad00001