۴م، شهریور ۱۳۹۵
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در تجلیل از تولید کنندگان برتر بخش کشاورزی دزفول در هفته دولت

امام جمعه دزفول: نباید به زمین های مرغوب کشاورزی این شهرستان اجازه تغییر کاربری داد.

زمان انتشار: ۴م, شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۷ ب.ظ | کد خبر: 58774

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” مراسم تجلیل از تولید کنندگان برتر شهرستان دزفول در حوزه کشاورزی در سالن نمازخانه مدیریت جهاد کشاورزی دزفول برگزار شد.

امام جمعه دزفول در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک هفته دولت گفت: باید با شناخت سرمایه های جامعه در تمام زمینه ها، از تمامی نعم الهی بدرستی استفاده کرد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی کشاورزان را مجاهدان عرصه تولید خواند و تصریح کرد: تولید کنندگان و مسئولین باید با شناخت وظایف خود، بدرستی به ایفای نقش خود بپردازند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول با اشاره به خاطره ای از عالم فقید آیت الله قاضی(ره) تأکید کرد: دزفول با دارا بودن شرایط اقلیم، آب و خاک مناسب ظرفیت های فراوانی دارد و باید در این راستا مراقب افراد سودجو بود.

امام جمعه دزفول با بیان اینکه مصلحت شهرستان دزفول باید در اولویت باشد اظهار کرد: نباید به زمین های مرغوب کشاورزی این شهرستان اجازه تغییر کاربری داد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی تولیدات دزفول در عرصه کشاورزی را مورد توجه قرار داد و ادامه داد: دزفول توانایی دارد که بعنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی در استان خوزستان با صبغه کشاورزی شود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: مسئولین باید مجدانه با اصلاح زیرساخت ها درصدد عمل به منویات مقام عظمای ولایت باشند.

امام جمعه دزفول افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی بر روی مقاومت که اسلوب صحیحی است شکل گرفته و همواره موفقیت را برای کشور در پی خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول اظهار کرد: مسئولین باید با دوری از حواشی و نگاهی دلسوزانه و متعهدانه در راستای مصلحت جامعه گام بردارند.

امام جمعه دزفول با اهدای لوح سپاس از هشت تولید کننده و تعاونی شهرستان دزفول که در سطح استان خوزستان نمونه شده اند تجلیل و قدردانی نمود.

tajliletolidkonandegan00002tajliletolidkonandegan00005tajliletolidkonandegan00003 tajliletolidkonandegan00004tajliletolidkonandegan00001