۴م، شهریور ۱۳۹۵
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۴م, شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱:۳۸ ب.ظ | کد خبر: 58763

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام و المسلمین قاضی امام جمعه دزفول در نشست ستاد عرفه شهرستان دزفول در نهاد امامت جمعه، با اشاره به حادثه غم انگیز منا در سال گذشته گفت: فاجعه مصیبت باری که در منا اتفاق افتاد بدلیل تکبر، نخوت، بی کفایتی و سوء مدیریت حکام آل سعود بود.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی بازخوانی فاجعه دردناک منا را تعظیم شعائر الهی خواند و تأکید کرد: با انعکاس ابعاد مختلف این جنایت توسط ابزار صحیح، نباید اجازه داد این فاجعه غم انگیز مشمول مرور زمان شود و باید همیشه بعنوان یک مطالبه عمومی از سران خائن به اسلام آل سعود مطرح باشد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول با بیان فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون حادثه منا تصریح کرد: باید از طریق برگزاری مراسم، بحث های علمی، دستگاه دیپلماسی، رسانه های بین المللی و دوستان همراه انقلاب اسلامی در سرتاسر جهان، فریادمان را به گوش جهانیان و افکار عمومی برسانیم.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی با عنوان اینکه ریختن خون مظلومانه حجاج دامن آل سعود را خواهد گرفت یادآور شد: حکام خیره سر آل سعود با انجام جنایات در یمن، بحرین و فریضه معنوی حج سال گذشته ظلم خود را به اوج رسانده و در سراشیبی سقوط قرار گرفته اند.

 امام جمعه دزفول با اشاره به اعلام رسمی همکاری منافقین با آل سعود ادامه داد: دشمن بدنبال ایجاد ناامنی نیابتی در ایران اسلامی است و در این پازل ناامنی علیه ایران آل سعود خبیث و منافقین کوردل جایگاه ویژه ای دارند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول برائت جستن از دشمنان اسلام را از خصوصیات شیعه و ولایت مداری دانست و خاطر نشان کرد: اکنون کفر و نفاق جهانی تمام قد در مقابل اسلام ناب محمدی ایستادگی می کنند و در این نبرد بین حق و باطل نباید ذره ای حِقد و کینه ما نسبت به دشمنان اسلام کمرنگ شود.

در این نشست پس از بحث و تبادل نظر، برنامه ریزی ها و هماهنگی های لازم بمناسبت گرامیداشت روز عرفه انجام شد.

شایان ذکر است که سال گذشته همزمان با عید قربان و در مراسم رمی جمرات ازدحام حجاج باعث کشته شدن دست‌ کم ۲٬۲۳۶ نفر شد که از این تعداد ۴۶۴ نفر از هموطنان ایرانی بودند. در پی این حادثه مقام معظم رهبری ۳ روز عزای عمومی  در کشور اعلام کردند.setadarafeh00001 setadarafeh00002