۳م، شهریور ۱۳۹۵
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۳م, شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۲ ب.ظ | کد خبر: 58734

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” مدیر عامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری ناحیه شمال خوزستان “محمد اسلامی” با حجة الاسلام والمسلمین قاضی در نهاد امامت جمعه دزفول دیدار کرد.

امام جمعه دزفول در این دیدار گفت: کشاورزی برای شهرستان دزفول مقوله ای مهم، اساسی و کلیدی است و من مقید به انعکاس مشکلات این قشر محروم به مسئولین هستم.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: فراوانی آب از جمله مواردی است که باعث شده این نعمت الهی در استان خوزستان و شهرستان دزفول ارزش چندانی نداشته باشد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی با اشاره به فرمایشات امام خمینی(ره) اظهار کرد: قانون برای مصلحت جامعه است و مسئولین باید با ارائه راهکار قانونی درصدد حل مشکلات مردم در چارچوب قانون باشند.

امام جمعه دزفول با عنوان اینکه همواره تلاش کرده ام که یار مسئولین باشم خاطر نشان کرد: هر جا که لازم باشد از مسئولین در راستای حل مشکلات مردم حمایت و پشتیبانی خواهم کرد.

همچنین در ابتدای این دیدار مدیر عامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری ناحیه شمال خوزستان نیز گفت: فروش، موتور محرکه تولید است و مدیریت فروش و مطالعه بازار به عنوان زنجیره مفقوده بخش کشاورزی باید مدنظر قرار گیرند.

محمد اسلامی با عنوان اینکه باید به مقوله تولید توجه ویژه شود تأکید کرد: تا زمانی که مکانیزم و مهندسی فروش نداشته باشیم همچنان شاهد مشکلات در این حوزه خواهیم بود.

مدیر عامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان نیز با ارائه گزارشی از میزان تعرفه آب بهای سال زراعی، خسارات فاجعه سیلاب اخیر و شبکه آبیاری شمال خوزستان خواستار بازنگری و توجه نظر تمام سازمان ها و دستگاه ها نسبت به وظایف محوله خود شد.

شایان ذکر است که امام جمعه دزفول “حجة الاسلام والمسلمین قاضی” بدلیل مشکلات در بخش کشاورزی با برگزاری جلسات متعدد با مسئولین ذیربط به طور جد پیگیر این موضوع می باشد. dedarbamohandeseslame00002 dedarbamohandeseslame00001