۳۱م، مرداد ۱۳۹۵
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۳۱م, مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۴ ق.ظ | کد خبر: 58662

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” اعضای اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان شهرستان دزفول با حجة الاسلام والمسلمین قاضی در نهاد امامت جمعه دزفول دیدار کردند.

امام جمعه دزفول در این دیدار گفت: با برگزاری چنین جلساتی به صورت مستمر باید درصدد حل مشکلات و پیشبرد اهداف این اتحادیه بود.

همچنین مسئول اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان دزفول “مهدی ابوماهیگیر” در این دیدار گفت: اولین انجمن اسلامی و مذهبی دانش آموزان دزفول در سال  ۱۳۴۲ توسط روحانی مبارز، شهید سبحانی ایجاد شده و جلسات قرآن مساجد نیز بر این اساس شکل گرفته است.

ابوماهیگیر در ادامه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این اتحادیه به بیان برخی از مشکلات آن پرداخت.

یکی از دانش آموزان عضو این انجمن گفت: انجمن اسلامی دانش آموزان دزفول با برخورداری از سابقه تاریخی و ظرفیت های فراوان این شهرستان، فعالیت های مثمر ثمری داشته است.

وی اظهار کرد: مجموعه های فرهنگی با توجه و حمایت مسئولین می توانند منشاء برکات فراوانی برای شهرستان باشند.

همچنین یکی از فعالین دانش آموزی حاضر در این دیدار نیز شهرستان مقاوم دزفول را یکی از اهداف دشمن در جبهه فرهنگی دانست و تأکید کرد: وجود دغدغه فرهنگی و سبک زندگی اسلامی در بین اعضا، پشتیبانی از این اتحادیه و توجه به نیاز فرهنگی کشور از جمله مسائل مهمی هستند که باید به آنها توجه داشت.

وی در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون افسران جنگ نرم تصریح کرد: در جنگ نرم، افسر مسلح است که می تواند بخوبی وظایف خود را انجام دهد و انجمن اسلامی با استفاده از ظرفیت فراوان خود، توان پیشرفت در این زمینه را دارد.

در پایان، اعضای انجمن اسلامی دانش آموزان دزفول برای ارتقاء سطح دانش و علم خود، خواستار برگزاری دوره های اخلاقی، معرفتی و تربیتی شدند.

anjomaneeslame00001 anjomaneeslame00002