۳۱م، مرداد ۱۳۹۵
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۳۱م, مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۹:۵۴ ق.ظ | کد خبر: 58655

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام و المسلمین قاضی امام جمعه دزفول با شرکت در مراسم اولین سالگرد رحلت عالم گرانقدر شیخ طعیمه سعد ضمن گرامیداشت این مرد بزرگ و شهدای مدافع حرم گفت: جامعیت شخصیت گرانقدر شیخ طعیمه سعد چنان زیاد است که نمی توان در فرصت محدود به همه ابعاد وجودی این عالم وارسته اشاره کرد.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: شیخ طعیمه سعد از زمان قبل از انقلاب به امام (ره) لبیک گفت و در کنار آیت الله قاضی و روحانیت باقی ماند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول افزود: این عالم مجاهد در تمام عرصه ها وارد شد، جوانان خود را به جبهه فرستاد و شهدایی تقدیم اسلام نمود، در عرصه های اجتماعی از نظام و امام(ره) دفاع کرد و در عرصه تعلیم و ادب کتب بسیاری را تألیف نمود.

حجة الاسلام و المسلمین قاضی گفت: این عالم وارسته با عزت زیست، نسبت به اسلام احساس مسئولیت داشت و جزء علمایی است که وارث انبیا می باشد.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: مهمترین تجلیل از این مرد بزرگ این است که بار دیگر با آرمانهای امام و شهدا و این عالم مجاهد میثاق بسته و استوار بمانیم.

حجة الاسلام و المسلمین قاضی عنوان کرد: ملت ایران با استقامت و ایستادگی خود که به واسطه حضور روحانیت، نظام مبتنی بر ولایت و مودت اهل بیت بود درسی تاریخی به جهانیان داد و توانست معجزه قرن بیستم را رقم زند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: امروز نیز دشمن قصد شکستن طلسم امنیت پایدار جمهوری اسلامی ایران را دارد ولی با قدرت الهی و حضور مردم بصیر و روحانیت مجاهد، علیرغم ناامنی های فراوان در اطراف کشور، در ایران عزیز امنیت کامل برقرار است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول جنایات آل سعود و آل خلیفه خائن به اسلام را مورد توجه قرار داد و افزود: لبنان، بحرین، عراق و یمن با استقامت و الگو گیری از انقلاب اسلامی پابرجا مانده اند.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: دشمنان در برابر جمهوری اسلامی در مانده اند و تجربه نشان داده که ایستادگی محکم و استوار در مقابل دشمن پیروزی را به دنبال داشته است.

لازم به ذکر است که چند سال پیش رئیس جمهور وقت در ایران تندیسی جهت تقدیر از این عالم مجاهد و وارسته به ایشان تقدیم نمود که توسط خانواده ایشان و طبق وصیت ایشان به امام جمعه دزفول اهدا شد و حجة الاسلام و المسلمین قاضی نیز ضمن پذیرفتن آن گفت که این تندیس را به موزه مرکز فرهنگی دفاع مقدس شهرستان دزفول اهدا خواهد نمود.

در پایان این مراسم نماز مغرب وعشاء به امامت حجة الاسلام و المسلمین قاضی امام جمعه دزفول در همان مکان اقامه شد.

taemesad00004taemesad00005taemesad00002taemesad00003taemesad00001