۶م، مرداد ۱۳۹۵
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۶م, مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۱ ب.ظ | کد خبر: 58253

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” همایش اعضای ستادهای برگزاری نماز جمعه شهرستان دزفول وشهرهای سالند و امام در مصلای امام علی(ع) شهرستان دزفول برگزار شد.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان خوزستان در این همایش  ضمن تقدیر و تشکر از امام جمعه دزفول گفت: آیت الله قاضی(ره) ذخیره الهی بود و امروز حجة الاسلام والمسلمین سید محمدعلی قاضی دزفولی با قرار گرفتن در این سنگر، منشاء خیر و برکات فراوان در شهرستان دزفول شده است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری تصریح کرد: فرمانده اصلی و بلافصل ما مقام معظم رهبری است و ائمه جمعه سراسر کشور با اذن و حکم مقام عظمای ولایت، به اقامه نماز جمعه می پردازند.

حجة الاسلام والمسلمین محمد زاده افزود: شرافت اذن ولی فقیه به گونه ای است که دو خطبه امام جمعه حکم دو رکعت نماز را یافته و نماز ظهر جمعه را به دو رکعت مبدل می نماید.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان خوزستان یادآور شد: ستادهای نماز جمعه در راستای احیای ذکر خدا فعالیت می کنند و سربازان ولایت هستند.

حجة الاسلام والمسلمین محمد زاده از هشت سال دفاع مقدس به جهاد اصغر تعبیر و تأکید کرد: جنگ نرم جهاد اکبر می باشد و دشمن در آن بدنبال تغییر باورها و اندیشه ها است و لازمه مقابله با جنگ نرم، حضور قوی مردم است.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری پیرامون تشکیل قرارگاه اظهار کرد: دشمن تقوا، اخلاق، ایمان و بصیرت ما را مورد هدف و هجوم قرار داده است.

حجة الاسلام والمسلمین محمد زاده با بیان اینکه مشکل دشمن، اسلام و انقلاب اسلامی است ادامه داد: امنیت امروز ایران اسلامی، مدیون نیروهای مسلح و سربازان مدافع حرم است.

همچنین امام جمعه دزفول در این نشست با اشاره به آیه ای از کلام الهی گفت: خدمت به اقامه نماز از تمام خدمت ها بالاتر است و از این بابت خدا را شاکر هستیم.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «خدمت به نماز جمعه، خدمت به دین و تقوا است» تصریح کرد: امروز خدمتگزاران این فریضه الهی بار دیگر برای خدمت به نماز تجدید پیمان می کنند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول افزود: اجتماع امروز ما بیانگر پیام اصلی نماز جمعه، “وحدت و همدلی” است.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی نماز جمعه را ذکر خدا خواند و تأکید کرد: خدمت به نماز جمعه توفیق الهی است و باید قدردان آن بود.

setadenamaz00001

hamayeshsetadnamaz00001