۵م، خرداد ۱۳۹۵
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۵م, خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۱ ق.ظ | کد خبر: 56950

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجددز”در همایش ۴ خرداد و بزرگداشت روز مقاومت و پایداری، روز دزفول  که درآن  خانواده های معزز شهدا وایثارگران ، سردار نقدی  رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور ، سردار شاهوار پور فرمانده سپاه لشکر ولی عصر خوزستان  و فرماندهان نیروهای  بسیج وسپاه ، پایگاه چهارم شکاری و تیپ ۲۹۲زرهی سرلشکر آزادی  دزفول  شرکت داشتند  حجة الاسلام و المسلمین قاضی امام جمعه دزفول ضمن تشکر از حاضران گفت: دورود خدا بر اقشار مختلف شهرستان دزفول که شعر مقاومت و پایداری را در این شهرستان سرودند.

دزفول در دفاع مقدس با تمام توان و عِده و عُده در مقابل دشمن ایستادگی کرد

حجة الاسلام والمسلمین قاضی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ” دزفول سرزمین افتخارات است” ادامه داد: دزفول در دفاع مقدس با تمام توان و عِده و عُده در مقابل دشمن ایستادگی کرد.

دزفول به تنهایی یک لشکر را برای مقابله با تجاوزگران و دشمن بعثی راه اندازی کرده بود

امام جمعه دزفول با تأکید بر حماسه های شهرستان دزفول در دفاع مقدس یادآور شد: دزفول به تنهایی یک لشکر را برای مقابله با تجاوزگران و دشمن بعثی راه اندازی کرده بود و قریب به ۶ فرمانده لشکر را تقدیم دفاع مقدس نمود.

دزفول شهری است که نماینده امام و امام جمعه آن پیر بسیجی مرحوم آیت الله قاضی(ره) در دزفول ماند و اسوه مقاومت و پایداری شد

حجة الاسلام والمسلمین قاضی با بیان فرمایشات امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه “شما دزفولی ها امتحان دادید و سربلند بیرون آمدید” اظهار کرد: دزفول شهری است که نماینده امام و امام جمعه آن پیر بسیجی مرحوم آیت الله قاضی(ره) در دزفول ماند و اسوه مقاومت و پایداری شد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول با تأکید بر اینکه مخاطب این آیه الهی “سَلاَمٌ عَلَیْکُم بِمَا صَبَرْتُمْ فَنِعْمَ عُقْبَى الدَّارِ” مردم دزفول هستند خاطر نشان کرد: نباید اجازه داد صلابت، شکوه و عظمت مردم دزفول قهرمان و خوزستان دلاور با گذر زمان کم رنگ شده و دشمن بتواند نعمت و موهبت بی بدیل فرهنگ ایثار و شهادت را از ملت ما بگیرد.

امروز تنها کلید نجات کشور و حل مشکلات ایران اسلامی، استقامت و پایداری است

امام جمعه دزفول افزود: امروز تنها کلید نجات کشور و حل مشکلات ایران اسلامی، استقامت و پایداری است.

در این مراسم پس از اجرای زیبای سرودی تحت عنوان مقاومت و پایداری دزفول، توسط گروه دانش آموزان این شهرستان و اجرای نمایش در خصوص مقاومت این شهر از هفت عنوان کتاب در زمینه دفاع مقدس و مقاومت مردم دزفول رونمایی شد.

hamayesh4khordad00006hamayesh4khordad00010hamayesh4khordad00009 hamayesh4khordad00007 hamayesh4khordad00011