۴م، اسفند ۱۳۹۴
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۴م, اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۹:۵۵ ق.ظ | کد خبر: 55104

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” مراسم نماز وحدت بمناسبت ایام فاطمیه با حضورحضرت آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز، حجة الاسلام والمسلمین محمد زاده ،حجة الاسلام والمسلمین قاضی ، ائمه جمعه شهرهای لالی وهویزه و اقشار مختلف مردم در امامزاده محمد بن موسی کاظم ملقب به سبزقبا(ع) در شهرستان دزفول برگزار شد.

عظمت و اقتدار خوزستان قهرمان مخصوصا مرکز و محور مقاومت “شهرستان دزفول” در دنیا بی نظیر است

در این مراسم آیت الله موسوی جزایری ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: عظمت و اقتدار خوزستان قهرمان مخصوصا مرکز و محور مقاومت “شهرستان دزفول” در دنیا بی نظیر است.

مقاومت مردم دزفول و عالم ربانی حضرت آیت الله قاضی(ره) را هرگز فراموش نخواهیم کرد

امام جمعه اهواز با بیان اینکه صدام ملعون درصدد تصرف شهرستان دزفول بود تصریح کرد: مقاومت مردم دزفول و عالم ربانی حضرت آیت الله قاضی(ره) را هرگز فراموش نخواهیم کرد و عنوان “پایتخت مقاومت” شایسته مردم حماسه آفرین شهرستان دزفول می باشد.

امروز مردم کشور عراق پیرو ولایت فقیه، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای می باشند

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه سران بعثی نیست و نابود شدند، خاطر نشان کرد: امروز مردم کشور عراق پیرو ولایت فقیه، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای می باشند.

آیت الله موسوی جزایری آیه ای از کلام الهی و کتاب های تحلیلگران غربی و شرقی پیرامون انقلاب اسلامی ایران را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: ملت ایران، معجزه انقلاب اسلامی را که در تاریخ بی سابقه بوده را با عناصر توکل بر خدا و توسل به محمد و آل محمد(ص) رقم زد.

اولین شخص که پس ازرحلت پیامبر اکرم(ص) با شهامت از ولایت دفاع کرد حضرت فاطمه زهرا(س) بود

نماینده ولی فقیه در استان شهدای مدافع حرم را شهدای ولایت دانست و اظهار کرد: اولین شخص که پس از رحلت پیامبر اکرم(ص) با شهامت از ولایت دفاع کرد حضرت فاطمه زهرا(س) بود.

ملت ایران با شکست دشمنان، و صبر و مقاومت در راه ولایت ادامه دهنده راه حضرت فاطمه زهرا(س) می باشند

آیت الله موسوی جزایری سخن امام خمینی(ره)، ایجاد تحریم ها توسط آمریکای خبیث و پیشرفت های ایران اسلامی را مورد توجه قرار داد و عنوان کرد: ملت ایران با شکست دشمنان، و صبر و مقاومت در راه ولایت، ادامه دهنده راه حضرت فاطمه زهرا(س) می باشند.

حفظ ولایت امیرالمؤمنین(ع) در قالب ولایت فقیه می باشد که به مجتهد جامع الشرایط سپرده شده

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان وامام جمعه اهوازاز با تأکید بر اینکه “امروز و در زمان غیبت کبری ولایت، در ولایت فقیه است” گفت: اکنون حفظ ولایت امیرالمؤمنین(ع) در قالب ولایت فقیه می باشد که به مجتهد جامع الشرایط سپرده شده و مردم با انتخاب خبرگان در این امر مشارکت می کنند.

سخنان امام جمعه دزفول

همچنین حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در این مراسم ضمن تسلیت و تعزیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: انشاء الله خداوند به ما توفیق دهد که رهروی صدیق برای خاندان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) باشیم.

امام جمعه دزفول ضمن تشکر از حضرت آیت الله موسوی جزایری و تجدید بیعت با ایشان بعنوان نماینده ولایت تصریح کرد: آیت الله موسوی جزایری عالم مجاهدی است که در کارنامه خود بیش از ۴ دهه تلاش مجاهدانه برای استان خوزستان را دارد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی با تأکید بر اینکه ما به آرمان های انقلاب، شهدا و امام(ره) پایبند هستیم افزود: با تمام توان در انتخابات ۷ اسفند حاضر شده و به نقشه های نفوذ گرایانه استکبار جهانی و دشمنان داخلی  پاسخی دندان شکن خواهیم داد.

شایان ذکر است که نماز وحدت ظهر وعصر به امامت آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز اقامه شد.namazvahdat00005namazvahdat00007namazvahdat00006namazvahdat00002namazvahdat00003namazvahdat00004namazvahdat00001