۴م، بهمن ۱۳۹۴
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۴م, بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۳ ب.ظ | کد خبر: 54387

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجت الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار با مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی شهرستان دزفول گفت: مهمترین کار اتحادیه برقراری ارتباط با آموزش و پرورش و دانش آموزان می باشد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول سخن مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه “نهاد امامت جمعه قرارگاه فرهنگی و شخص امام جمعه فرمانده این قرارگاه می باشد” را مورد توجه قرار داد و افزود: با توجه به اینکه مخاطبین بزرگ این قرارگاه و یکی از مؤلفه های اصلی کاربردی کردن سخن مقام معظم رهبری دانش آموزان می باشند باید در این راستا با برنامه ریزی عمل نمود.

امام جمعه دزفول با تأکید به اینکه مهمترین کار اتحادیه انجمن های اسلامی برقرار کردن ارتباط می باشد خاطر نشان کرد: در این زمینه خلاء و ضعف هایی وجود دارد که باید برطرف شود.

حجت الاسلام والمسلمین قاضی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: باید بر اساس توانمندی ها و ظرفیت های خود و بدون در نظر گرفتن کمک های مالی برنامه ریزی کرد.

در ابتدای این دیدار مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی شهرستان دزفول آقای “ابوماهیگیر” گزارشی از فعالیت های این اتحادیه به امام جمعه دزفول ارائه کرد.

ETEHADEYH00001 ETEHADEYH00002