۵م، آبان ۱۳۹۴
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۵م, آبان ۱۳۹۴ ساعت ۳:۵۶ ب.ظ | کد خبر: 52530

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی ” مجد دز” در جلسه شورای فرهنگ عمومی دزفول حجت الاسلام والمسلمین “سید محمد علی قاضی دزفولی” در سخنانی با گرامیداشت ماه محرم وقبولی عزاداریهای مردم متدین دزفول در تاسوعا وعاشورای حسینی  از همه هیآت عزادر سید الشهدا(ع) ستاد محرم ، کمیته های نه گانه ونیروهای نظامی، انتظامی وبسیج  وسپاه قدردانی  و اظهار امیدواری کرد که انشاالله مراسم اربعین حسینی با برنامه فرهنگی، نظم وانضباط بیشتر واستفاده از تمامی ظرفیت ها برگزارشود.

shorayefarhang00002

برای با محتوا برگزار کردن ایام عزاداری نیاز به تحولی بنیادی، همراه با فرهنگ سازی واستقامت است

امام جمعه دزفول همچنین شناخت وبررسی آسیب های احتمالی درمراسم تاسوعا وعاشورای حسینی در شهرستان دزفول را امری ضروری دانست وگفت: برای هر چه بهتر وبا محتوا برگزار کردن این ایام حسینی نیاز به تحولی بنیادی ،همراه با فرهنگ سازی واستقامت است که انشاالله به کمک مردم وهیآت عزادار به تحقق برسد.

حسینیه دزفولیها در کربلای معلا

حجت الاسلام والمسلمین قاضی در ادامه با ارائه گزارشی از وضعیت حسینیه دزفولیها در کربلای معلا وپیگیرهای انجام شده، ساخت این حسینیه را حرکتی فرهنگی و بسیارمهم خواند وخواستار همکاری بیشتر مسئولان محلی ومردم در این زمینه شد.

خبردستگیری عوامل تیراندازی صفی آباد نشان از مجاهدت سربازان گمنام امام زمان (عج) داشت

امام جمعه دزفول در بخشی دیگر از سخنان خودبا تبریک خبر  دستگیری عوامل تروریستی تکیه قمربنی هاشم در شهر صفی آباد دزفول گفت: خبر دستگیری این مزدوران برای مردم مسرت بخش ونشان از مجاهدت و فعالیت های شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) داشت.

با ید مراقب بود که در دام دشمن گرفتار نشویم

حجت الاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: دشمن که ضربات کوبنده ای را متحمل شده است بدنبال یک سری ناامنی ها در کشوراست که به فضل الهی ناکام مانداما با ید مراقب بود که در دام دشمن گرفتار نشویم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی دزفول نقش گروه های مجازی را بسیار حساس برشمرد و یاد آورشد که نباید اخباری را که صحت ندارد نشر داد چرا که در آستانه برگزاری انتخابات آرامش لازم است واین مهم هوشیاری مردم ومسئولان را می طلبد.

امسال باید ۱۳ ابان روزمبارزه ملی با استکبارجهانی  با شکوهتر از سال پیش بر گزارشود

امام جمعه دزفول با اشاره به ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی گفت: برپایی راهپیمایی این روز با توجه به برجام ونیز حادثه تلخ منا از اهمیت بالایی بر خوردار است وباید ۱۳ ابان امسال با شکوهتر از سال پیش بر گزارشود.

مطالبه مردم مبنی بر اجرای حد الهی برای سارقان زورگیر در نامه ای به قوه قضاییه پیگیری می شود

رئیس شورای فرهنگ عمومی دزفول همچنین با اشاره به مواردی از زورگیری در سطح شهر ودر خواست بحق مردم در بر خورد با آنها ضمن دعوت از مردم برای  ارائه شکایت از این مجرمان ، از قوه ی قضائیه خواست با زورگیران وسارقان برخورد قاطع قانونی شود.

حجت الاسلام والمسلمین  قاضی افزود:مطالبه مردم دزفول مبنی براجرای حد الهی برای سارقان زورگیر در نامه ای به رییس قوه قضاییه پیگیری می شود.

برگزاری همایش شهدای پیشتاز انقلاب اسلامی “شهیدان  سبحانی ، دانش وصفری” در بهمن امسال

امام جمعه دزفول همچنین خبر از برگزاری همایش شهدای پیشتاز انقلاب اسلامی “شهیدان  سبحانی ، دانش وصفری” را در بهمن امسال  داد و یادآورشد با بزرگداشت این شهدا یکبار دیگر گفتمان انقلاب اسلامی در جامعه باز خوانی خواهدشد.

گزارشات اجمالی دیگراعضای شورای فرهنگ عمومی دزفول

تقدیر فرماندار دزفول از نیروهای امنیتی ، نظامی وانتظامی بخاطر دستگیری عوامل تیر اندازی شهر صفی آباد ، ارائه گزارش شهردار دزفول از عملیات خاکریزی موکب زائرین اربعین در چذابه، خرسندی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی دزفول از آگاهی با بصیرت سوگواران حسینی در رعایت بهداشت ذبح حیوان ، توزیع کم شال رنگی و تبدیل آن به محصولات فرهنگی نظیر توزیع کتاب، دفتر، تسبیح وزیارتنامه و ارائه گزارشات  آقایان آستی دبیر همایش پیشتازان انقلاب اسلامی ونوری دبیر ستاد اربعین از دیگر موضوعات مطرح شده در جلسه شورای فرهنگ عمومی دزفول بود.

shorayefarhang00001

shorayefarhang00004