۷م، تیر ۱۳۹۴
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۷م, تیر ۱۳۹۴ ساعت ۶:۵۱ ب.ظ | کد خبر: 49599

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجد دز- حجت الاسلام والمسلمین  سید محمدعلی قاضی دزفولی  در آیین نماز وحدت کارکنان ادارات دزفول که به مناسبت روز قوه قضاییه در آستان متبرک سبزقبا(ع)دزفول برگزارشد گفت:شهدای هفتم تیر سال ۱۳۶۰ با نثار خون خود توطئه ها و نقشه های شیطانی دشمن علیه انقلاب اسلامی را بر ملا کردند.namazevahdat00002

امام جمعه دزفول درادامه به تبیین شخصیت والا واثر گذارشهیدآیت الله  دکتر بهشتی پرداخت وتصریح کرد: بصیرت و بینش سیاسی و دشمن شناسی از جمله ویژگی های شاخص شهید بهشتی بودکه باید برای نسل جوان بازگوشود.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول افزود:شهید بهشتی در ساختار سازی نظام جمهوری اسلامی ایران نقش اساسی داشت و تدوین و شکل گیری قانون اساسی را به گونه ای مهندسی کرد که ماندگار شده است.

امام جمعه دزفول  همچنین به تبیین ابعاد مختلف شهید حجت الاسلام  والمسلمین سیدمحمدکاظم دانش از شهدای گرانقدر واهل قلم حادثه هفتم تیر پرداخت و گفت:شهید دانش روحانی وارسته ، اهل مبارزه و با اخلاص بود که نقش مهمی در جذب جوانان و سوق دادن جوانان به مبارزه علیه رژیم طاغوت داشت.

 امام جمعه دزفول با بیان بخشی  از فعالیت های شهید بهشتی وزندگی ساده وبی آلایش او یادآورشد: شهید سیدمحمدکاظم دانش در آبان سال ۱۳۱۸ در خانواده ای روحانی در دزفول متولد شد و در اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۹ به عنوان نماینده مردم شهرهای شوش ، اندیمشک و هفت تپه به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

حجت الاسلام  والمسلمین قاضی همچنین با گرامیداشت روز قوه قضاییه گفت:تلاش برای برقراری عدالت در جامعه و ایجاد امنیت به عنوان یک مطالبه جدی مردم از دستگاه قضایی باید مورد توجه قرار گیرد.

امام جمعه دزفول  همچنین از کارکنان دادگستری دزفول به خاطر حجم گسترده پرونده های وارده به رغم کمبود قاضی و نیرو تقدیر کرد و گفت:ورود ۲۸ هزار پرونده به دادگستری دزفول در سال گذشته بیانگر فشار بالای کار بر دوش کارکنان این دادگستری است.namazevahdat00004 namazevahdat00001