۲۱م، خرداد ۱۳۹۴
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۱م, خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 49205

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجد دز: حجت الاسلام والمسلمین بهرام پور که به دعوت امام جمعه دزفول به این شهرستان سفر کرده است از مرکز خدمات حوزه ، ستاداقامه نماز، مرکز آموزشی کوثر، مدرسه ام ابیها و پایگاه اطلاع رسنی مجد دز، دیدن کرد.

مدیرمدارس علمیه استان خوزستان درپایان این بازدید گفت: به فضل پروردگار توفیق زیارت دوستان در شهرستان مقاوم و قهرمان دزفول و بازدید از حوزه و برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی و بازدید از مجموعه فعالیتهای امام جمعه محترم دزفول حجت الاسلام و المسلمین قاضی در شهر قهرمان دزفول یافتیم.

مجموعه کارآمد و توانمندی است و در زمینه های مختلف فعالیت های ارزشمندی دارند خصوصا در زمانی که جنگ، جنگ نرم است. از مجموعه ای که بعنوان مجموعه پشتیبانی جنگ در زمان جد بزرگوارشان حضرت آیت الله قاضی (ره) در اختیار جنگ بود بازدید داشتیم.

وی افزود: الحمدلله بنیاد مهدویت فعالیت های ارزشمند و خوبی برای جوانان عزیز که مشتاق فرهنگ مهدوی هستند را برنامه ریزی کرده اند و بعنوان جنگ نرم با فتنه ها و آموزه های غیرواقعی که در این رابطه متأسفانه در بین جوانان توسط بعضی از افراد خودفروش سیستم های جاسوسی دشمن صورت می گیرد، این بنیاد بصورت فعال در حال فعالیت می باشد و برای آگاهی بخشی به جوانان  فعالیت می کند که از زحمات تمام عزیزانی که در این راه تلاش می کنند سپاسگزاریم و امیدواریم که خداوند خیر و برکت خود را به این فعالیت ها کرامت فرماید.

 حجت الاسلام والمسلمین بهرام پور در خصوص ایجاد زمینه های ظهو در جامعه گفت : یقینا از مسیرهایی که به شیطان و شیطان بزرگ آمریکا برای انحراف اذهان عمومی برنامه ریزی می کنند موضوع جهل مردم نسبت به مسائل و موضوعات دینی  و خاستگاههای دینی مردم است و موضوع مهدویت از موضوعاتی است که مردم امروز بسیار مشتاق آن هستند

وی افزود: اگر آگاهی های صحیح در بین مردم ترویج نشود متأسفانه آموزه های غیرصحیح باعث انحراف فکری مردم شده و در این رابطه وظیفه اهل علم است که در حد توان تلاش کنند و آگاهیهای صحیح را در بین مردم ترویج نمایند

حجت الاسلام والمسلمین بهرام پور تصریح کرد: بنیاد مهدویت با همین نیت و توسط حاج آقای قرائتی برنامه ریزی و بنیانگذاری شد و قریب ۱۰سال است که مشغول فعالیت هستند و البته به چشم اندازی که مطلوب ایشان هست هنوز نرسیده ایم ولی الحمدلله فعالیتهای خوبی صورت گرفته است و شهر دزفول در استان خوزستان در این خصوص از شهرهای پیشرو هست که فعالیت های خوبی دارد.

گفتنی است درجریان  این بازدید حجج اسلام منصور کیانی مدیر مدرسه علمیه آیت اله قاضی (ره) ،  شیخ حسین عبداللهی از اساتید حوزه  و محمد رضا زارع مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) دزفول حضور داشتند.

bahrampur00003 bahrampur00007