۲۷م، اردیبهشت ۱۳۹۴
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۷م, اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۳:۰۷ ب.ظ | کد خبر: 48639

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجد دز : در جلسه هماهنگی که صبح امروز با حضور امام جمعه دزفول  وآقایان سید ناصر موسوی از دزفول وابوحسین لامی از عراق در نهاد امامت جمعه دزفول تشکیل شد پس از بحث وتبادل نظر در باره امکانات موجود در کربلا برای پذیرایی هر چه بهتر اززائرین حسینی، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی قاضی  گفت: با همکاری ارادتمندان ومحبان اهل بیت عصمت وطهارت علیهم السلام ودوستانی از شهر میانرود وسادات محترم بنا شده است درماه شعبان امسال واعیاد شعبانیه موکبی از طرف شهرستان دزفول در کربلای معلا وبرای خدمت به زائرین ابا عبدالله الحسین (ع) دایر شود که در این زمینه مذاکراتی با مسولین مقام صاحب الزمان (عج) از قبل صورت گرفته بود وزمین مناسبی در اختیار این خدمتگزاران برای راه اندازی این موکب قرار گرفت.

امام جمعه دزفول افزود : همه امکانات این موکب که بنام مبارک حضرت ابوالفضل العباس (ع) مزین شده است ازطرف خیرین وکمکهای مردمی  ومسئولین زیربط جهت پذیرایی از زائرین حرم حسینی در اعیاد شعبانیه  تامین می شود.

در این جلسه “ابوحسین” ازشیعیان عراق گفت: این موکب آماده پذیرایی از ۵۰۰۰ زائر حسینی ودراختیار گذاشتن امکاناتی نظیر چادر، تشک،پتو ودیگر ملزومات ضروری است.  mukeb-abalfazl00001

 

mukeb-abalfazl00002 mukeb-abalfazl00003 mukeb-abalfazl00005