۳۱م، فروردین ۱۳۹۴
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۳۱م, فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۸ ب.ظ | کد خبر: 48053

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” این  گردهمایی مشترک   با حضور جمعی از مسئولان  حوزه  های علمیه و آموزش و پرورش  استان خوزستان دراهواز برگزارشد ومسائل فرهنگی این دو نهاد مورد بحث وتبادل ونظر قرار گرفت .

 دراین نشست  حجت الاسلام و المسلمین “سید محمد علی قاضی” امام جمعه دزفول گزارشی ازفعالیت فرهنگی شهرستان دزفول ارائه داد ودر خصوص مسئله حجاب در مدارس تصریح کرد: حجاب و عفاف از محورهای اصلی است که حوزه  های علمیه باید در سطح مدارس به آن توجه شایانی داشته باشد.

حجت الاسلام و المسلمین قاضی  با برشمردن بخشی از فعالیت ها وکارهای انجام شده درسطح  شهرستان دزفول گفت:  برگزاری همایش های مهدوی در مدارس و دوره های پودمانی برای اقشار مختلف از جمله فرهنگیان ، توزیع مجلات  و اجرای  برنامه در زمینه ظهوروبا بکارگیری شخصیتهای علمی برای ارتقای سطح فرهنگی جامعه ودرقالب کارگاههای آموزشی ، همایش خانواده، ومناسبت هابپی مذهبی نمونه هایی از این فعالیت هاست.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول تشکیل دوره های ضمن خدمت در زمینه امر به معروف و نهی از منکر برای معلمین را از دیگر برنامه های این شهرستان دانست وگفت: باید تلاس کرد که از  تمام ظرفیت ها برای رشد وتعالی جامعه  استفاده شود.

امام جمعه دزفول با بیان فراهم شدن فضاهای مناسب فرهنگی در دزفول افزود: تلاشهای بسیار خوبی انجام شده ولی کم است.

 hamkarihozevaamuzeshparvaresh (1) hamkarihozevaamuzeshparvaresh (4) hamkarihozevaamuzeshparvaresh (5)