۲۶م، اسفند ۱۳۹۳
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
دردیدار با هیئت مدیره موسسه خیریه فاطمة الزهرا(س)

امام جمعه دزفول: خدمت خالصانه به مردم نیازمند، توفیقی الهی است.

زمان انتشار: ۲۶م, اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۲ ب.ظ | کد خبر: 47499

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ” مجد دز” نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول در بازدید از موسسه خیریه فاطمة الزهرا با هیئت مدیره این موسسه به گفتگو پرداختند.

امام جمعه دزفول کار این موسسه را بسیار ارزشمند ارزیابی کرد و گفت : شهرستان دزفول افراد متدین و خیرین زیادی دارد که در راستای خدمات به مردم نیازمند موسساتی ایجاد نموده اند که گاه افراد را به طمع سودجویی می اندازد لکن سلامت نفس شما خیرین در کار اسباب توفیق شما را فراهم خواهد آورد .

“حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی”با اعلام حمایت خود از این خیرین اظهار کرد : با ۱۲۰ نانوایی در سطح شهرستان قرارداد داریم و با پخش کوپن نان بین افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی خانوارها به صورت ماهیانه نان خود را تهیه می نمایند و از این پس موسسه فاطمة الزهرا نیز می تواند از دفتر نهاد امامت جمعه کوپن تهیه و در اختیار  افراد تحت پوشش قرار دهد.

ایشان در ادامه افزود: پشتیبانی فرهنگی خود را نیز با با تهیه نرم افزار و سخت افزارهای فرهنگی به این مجموعه اعلام می داریم .

یکی از اعضای هیئت مدیره با ارائه گزارشی از نحوه فعالیت موسسه گفت : با احداث مکان جدید کلاسهای فرهنگی با موضوعات حجاب و عفاف،فرهنگ و روانشناسی با حضور اساتید حوزه و دانشگاه به صورت روزانه در طبقه پایین موسسه برگزار می شود .

وی تعداد خانواده ای تحت پوشش را ۳۰۰ خانوار اعلام کرد و افزود: از وجوه پرداختی مردم در صندوقهایی که به خانواده ها و مغازه ها داده شده هر ماه سبد کالا از ضروریات آذوقه تهیه و در اختیار مددجویان قرار می گیرد .

عضواین هیئت مدیره  در پایان اظهار کرد : موسسه خیریه فاطمة الزهرا (س) در موازات با کمیته امداد امام خمینی (ره) و در راستای کمک رسانی به افراد نیازمند و با انجام مراحل قانونی ،شماره ثبت و تایید اماکن فعالیت می نماید و امید است بتوانیم در این راه گامی مثیت برداریم.

تهیه جهیزیه ،سفرهای زیارتی ،کمک های تحصیلی ،اردوهای تفریحی و تهیه پوشاک از دیگر خدمات این موسس خیریه می باشد .

moasesefatematozahra00002 moasesefatematozahra00001