۱۸م، بهمن ۱۳۹۳
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۸م, بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۰ ب.ظ | کد خبر: 46696

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ” مجد دز” در سی و ششمین بهار آزادی نمازباشکوه جمعه  با حضور مردم شهید پرور و ولایتمدار دزفول در مصلی امام علی علیه السلام و به امامت نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول “حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی ” برگزار شد .

دهه فجر تداعی ارزشهای الهی واستمرار انقلاب

خطیب جمعه دزفول فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب را رخدادی با عظمت و کم نظیر دانست و اظهار کرد: دهه مبارک فجر روحی تازه در کالبد انقلاب و میهن اسلامی ایران به جریان می اندازد چرا که تداعی کننده ایثارها ،حماسه ها و زنده شدن دوباره ارزشهای الهیست و سبب استمرار انقلاب و تلاش برای رسیدن به اهداف و آرمانها ی متعالی امام ومقام معظم رهبری است .

۱۹ بهمن همبستگی نیروی هوایی ارتش با ملت وامام راحل

ایشان با تبریک روز نیروی هوایی ارتش به ملت ایران و جان برکفان این نیرو گفت : پرسنل این نیرو در۱۹ بهمن ماه سال ۵۷ در دیدار تاریخی خود با امام خمینی (رضوان الله ) همبستگی خود را با انقلاب اعلام کردند و به همین سبب ارتش از سرکوب ملت و خونریزی اجتناب نمود و سقوط رژیم شاهنشاهی تسریع شد در مقابل مردم نیز با تبعیت از رهبر انقلاب به روی آنان آغوش گشودند.

پیشرفت های علمی کشور برغم تحریم ها وفشارها ی دشمن

“حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی ” با تشریح شرایط خاص و حساس کشور تصریح کرد:علارغم همه ی فشارها و تحریم ها و تلاش دشمن برای جلوگیری از پیشرفت کشور و محدود ساختن ما ،اکنون با همت جوانان این مرزو بوم چهارمین ماهواره فضایی خود را به فضا پرتاب می کنیم .

 ملت ایران درمسیر افتخارات تازه

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول ۳۵ سال استقامت و پایداری بر آرمانهای انقلاب اسلامی را از برکات خون پاک شهدا ، رهبریهای حکیمانه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) دانسته و افزود: ملت ما هویت واقعی خود را یافته و در مسیر رشد و ترقی قرار گرفته و هر روز به افتخاری تازه دست می یابد و دوستان انقلاب به واسطه این دستاوردها امیدوار و دشمنان مایوس خواهند شد .

دعوت از آحادمردم برای راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن

خطیب جمعه دزفول با دعوت از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان کرد: همه ی مردم از پیر و جوان ،زن و مرد،روحانی و دانشجو،شیعه و سنی،بختیاری و دزفولی،کرد،لر،ترک و …همدل و هم صدا در میعادگاه ۲۲ بهمن ماه در کنار هم خواهیم ایستاد و تسلیم فشارهاو باج خواهی دشمن نخواهیم شد و بار دیگر مردم با بصیرت ایران اسلامی فریاد “هیهات من الذله ” برآورده و حماسه ای عظیم را به نمایش خواهند گذاشت .

بیداری اسلامی نشان از الگوپذیری انقلاب اسلامی

ایشان موج بیداری اسلامی در میان ملت های مسلمان را به واسطه الگو پذیری از انقلاب اسلامی ایران قلمداد نموده و تصریح کرد: ملت ما بزرگ و باصلابت است و تاریخ کشور را خود می سازد و تا پای خون خود پای رای “آری “خود در ۱۲ فروردین ماه ۵۸ خواهد ایستاد و خدا یاریگر ملتی است که برای آرمانها و اهداف بلند خود از جان گذشتگی می کند .

مسئولان به جای شعاردر حل مشکل ریزگردها اقدامی عملی کنند

امام جمعه دزفول در فراز دیگری از خطبه های نمازجمعه خواستار رسیدگی به وضعیت ریزگردها شده و افزود: مسئولان زیربط نباید به فقط شعار بسنده کرده و به خاطر پیشینه نجابت ،صبر و تحمل مردم خوزستان و استانهای همجوار دست روی دست گذاشته و اقدام موثر انجام ندهند .باید اقداماتی اساسی در خصوص ریزگردها با توجه به عوارض نامطلوب و آسیب رسان بر سلامت مردم انجام شود .

انتقاد از وضعیت نامطلوب بیمارستان دزفول

“حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی” در ادامه وضعیت بهداشت در بیمارستان دزفول را نامطلوب خوانده و اظهار کرد : بخش های بیمارستان از نظر نظافت ،شلوغی ملاقات کنندگان و … وضعیت نامناسب دارد و لازم است تا مسئولین دانشگاه علوم پزشکی رسیدگی کنند تا سلامت بیماران به مخاطره نیفتد .

گلایه از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ، گرانی ونامرغوب بودن نان وتعداد کم طرحهای دهه فجردر دزفول

لزوم توجه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص دغدغه های مومنین ،علما و مراجع بر اموری که با شرع مقدس همخوانی ندارد ، بی کیفیتی و گرانی نان ،تعداد کم پروژه های عمرانی-خدماتی افتتاح شده در دزفول به مناسبت دهه مبارک فجر،گلایه مردم از ناامنی وگلایه از عدم پخش اذان صبح در بلندگوی بعضی مساجد… بخش های دیگری از سخنان امام جمعه دزفول بود .

دعا واستغفار برای نزول رحمت الهی

رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان در پایان سخنان خود از مردم مومن دزفول خواست تا برای نزول رحمت الهی به درگاه خداوند دعا نموده و توبه و استغفار نمایند تا خدای حق تعالی باران رحمت خود را بر سرزمین ها جاری سازد .

نظر بینندگان
  1. لازم says:

    با سلام و خسته نباشید لطفا نتیجه دیدار اعضا هییت موتور سواری و اتوموبیل رانی دزفول با امام جمعه محترم حضرت حجه الاسلام و المسلمین قاضی را در سایت قرار دهید