۱۴م، بهمن ۱۳۹۳
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۴م, بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۳ ق.ظ | کد خبر: 46556

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجد دز، بنقل ازروابط حوزه بسیج کارمندی وکارگری شهرستان دزفول،دراین نشست خانوادگی فرمانده حوزه بسیج کارمندی وکارگری شهرستان دزفول ضمن تبریک بمناسبت دهه فجرانقلاب اسلامی گفت:بسیج در تمام مواقع بازوی پرتوان ولایت و رهبری بوده و هست.
سید عزیزاله پژوهیده گفت: ارمغان امام خمینی (ره) برای ملت ایران، آزادی بود که حلول این آزادی در ایران اتفاق افتاده و امروزه نیز به تمام دنیا صادر شده است.
وی افزود: دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین انقلاب اسلامی و بیان دستاوردها و آثار و برکات نظام و انقلاب اسلامی است که باید به‌خوبی از این فرصت بهره گرفت.
فرمانده حوزه بسیج کارمندی وکارگری شهرستان دزفول رسالت امروزی بسیج را مقابله با تهاجم فرهنگی دانست و اظهار کرد:دشمنان نظام پس از مایوس شدن از شکست نظامی از طریق فرهنگی و شبیخون فرهنگی سعی دارند به مقابله با نظام جمهوری اسلامی بپردازند و بسیج با رصد کامل این موضوعات،این آمادگی را دارد که فتنه ها و نقشه های  آنها را نقش بر آب کند.
دراین نشست پس از چند برنامه  “ابراهیم یارو” ۳۵ ساله و ” بنتا آدم “۳۰ ساله، زن و شوهر نیجریه ای که به مذهب تشییع گرویده اند، میهمانان ویژه این مراسم بودند که علاوه بر بیان نحوه تشییع خود به تشریح بخشی از عقاید وهابیون پرداختند.