۷م، دی ۱۳۹۳
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۷م, دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۹ ق.ظ | کد خبر: 45817
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” به مناسبت نهم دی سالروز حماسه بزرگ ملت ایران ،ناحیه مقاومت بسیج دزفول در بیانیه ای این روز بزرگ و ماندگار در تاریخ ملت ایران را تبریک گفت.
نهم دی ماه سال ۸۸  به عنوان برگ زرینی در تاریخ کشور ایران پیام ولایت مداری ملت را به جهانیان فریاد زد و مردم با حضور پرشکوه و یکپارچه در راهپیمایی عظیم نشان داد که توطئه ها و نقشه های استکبار جهانی نخواهند توانست حرکت آنها را در ادامه راه شهدا و امام شهیدان لحظه ای کند و یا متوقف نماید.
این بیانیه می افزاید: ۹ دی یادآور تجدید پیمان ملت با ارزشهای انقلاب اسلامی و ولایت است و این خود حاصل بصیرت و آگاهی ملت ایران است که برگرفته از فرهنگ عاشوراست که جهانیان را تسلیم اراده خود کرد و خشم و عصبانیت دشمنان و منافقین ملت را همراه با انفعال و عقب نشینی از مواضع نادرستشان ارمغان آورد.
حماسه ۹ دی ماه ملت ایران با همه تحلیل ها و بررسی ها یک نکته مهم داشت و آن این است که نشان داد مردم فهیم ایران همچنان زنده و بیدار پشت سر ولی خود در صحنه حضور دارد و دست از آرمانهایش بر نخواهند داشت.
سپاه ناحیه دزفول در این بیانیه آورده است: مردم در ۹ دی ماه سال ۸۸ در یک حضور به یادماندنی خواسته و اعتقادات خود را یکبار دیگر بیان کرد و از یک امتحان بسیار دشوار سربلند بیرون آمد. اما باید دانست که دشمنان نظام و انقلاب لحظه ای دست از دشمنی برنخواهند داشت و باید با بصیرت درسالی که بنام اقتصادوفرهنگ باعزم ملی ومدیریت جهادی نامگذاری شده است و درک حوادث و اتفاقات و حضوری مداوم و گسترده با نگاه به سرچشمه معارف ولایت و رهبری  راه را همچون گذشته گم نکنیم تا کشتی نجات ملتها را با گذر از طوفانها و موجهای خطرناک به ناخدای اصلی آن حضرت بقیه الله الاعظم بسپاریم./
والسلام
روابط عمومی  ناحیه مقاومت بسیج دزفول/دی ماه ۹۳