۱۱م، خرداد ۱۳۹۳
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۱م, خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱:۵۸ ب.ظ | کد خبر: 41527

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز”نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه دزفول به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه ، سالروز ولادت امام حسین علیه السلام و روز پاسدار در کلاس بصیرت افزایی پایوران و سربازان ناحیه شوش دانیال به ایراد سخن پرداخت .

ایشان اخلاق را منشا داشته های انسان دانسته و گفت :خوش خلقی امریست که در کفه ی ترازوی اعمال انسان در روز آخرت سنگینی می کند ولی با اینحال جامعه ی کنونی ما از نبود اخلاق و عدم پایبندی به آن رنج می برد و به خاطر فقدان فضایل اخلاقی  با مشکل روبرو گردیده است .

“رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول ” معصیت را مانعی برای رسیدن به مقاصد و اهداف دانسته و تصریح کرد:”عمر سعد”  لعنةالله علیه به خاطر رسیدن به مقام و منصب راهی خطا را برگزید و با غلبه ی شیطان بر او به مقابله با فرزند رسول الله (ص) پرداخت به همین سبب به مقصود خود نرسید .

“حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی” ماه شعبان را مقدمه ای برای ورود به ماه رمضان ،ماه خدا دانست و خاطرنشان کرد: در این ماه باید خود را برای میهمانی خدا آمداده کنیم و با دانستن عظمت و بزرگی خدا از ارتکاب معصیت و گناهان کوچک نیز به سبب بزرگی خالق بپرهیزیم .

“رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول” در خاتمه اخلاص را چه در خفا و چه درعیان ، امری لازم در عمل انسان دانسته و افزود:  انسان باید با الگو گیری از نبی اکرم (ص)سکوت خود را در تفکر و سخنش را با تذکر و همراه کند.

shosh.basiratafzayi00001