۷م، خرداد ۱۳۹۳
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۷م, خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۹ ب.ظ | کد خبر: 41440

به ‘گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز”به مناسبت روز مقاومت وپایداری دزفول ،چهار طرح عمران شهری در دزفول با حضور نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه دزفول “حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی” و دیگر مسئولین افتتاح و به بهره برداری رسید.

این طرح ها شامل بلوار شهید کمیلی فر ، بلوار سرداران شهید صبور به طول چهار و نیم کیلومتر و میدان خلیج فارس همچنین طرح تامین روشنایی و نورپردازی میادین سطح شهر می باشد.

ˈامام جمعه دزفول” با درود به ارواح طیبه ی شهدای دزفول به خصوص سرداران “شهید کمیلی فر”و “شهیدان صبور” از همه ی دست اندرکاران این پروژه به ویژه شهردار دزفول مهندس “کرمی نژاد” و “مهندس دوایی فر” شهردار پیشین دزفول برای پیگیری های اولیه احداث این بلوار قدر دانی کرد .

“حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی”نصب تابلوها با موضوعات فرهنگی در مسیر این بلوار را در اعتلای فرهنگ جامعه بسیار اثربخش خوانده و افزود:با توجه به نامگذاری سال با نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی لازم است تا تمام پروژهها دارای پیوست فرهنگی باشند .

محمدرضا کرمی نژاد ˈ شهردار دزفول روز دوشنبه در آیین افتتاح این طرح ها اعتبار هزینه شده برای اجرای این طرح ها را افزون بر ۸۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت:برای تامین روشنایی ونورپردازی میادین و سطح شهر دزفول نیز پنج میلیارد ریال هزینه شده است.

لازم به ذکر است که بلوار “شهید کمیلی فر” به دست برادر شهید افتتاح شد و در پایان مراسم از خانواده های بزرگوار این شهدا تقدیر شد .

با بهره برداری از کمربندی جنوب شهر دزفول ( رینگ جنوب ) این جاده رسما از روز دوشنبه زیر بار ترافیک خودروها قرار گرفت.

احداث این کمربندی توسط شهرداری دزفول نقش مهمی در روان سازی ترافیک خودروها در محدوده ورودی شهر دزفول از سمت جنوب همچنین انتقال سریع محصولات کشاورزی به میدان بار این شهر دارد.