۲۲م، اسفند ۱۳۹۲
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۲م, اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۰۵ ب.ظ | کد خبر: 39288

همایش مبلغین و مبلغات فاطمی شهرستان دزفول با حضور اساتید،علما و طلاب حوزه های علمیه شهرستان دزفول در حوزه علمیه خواهران ام ابیها سلام الله علیها و با سخنرانی آیت الله موسوی جزایری نماینده ی مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری برگزار گردید .

امام جمعه دزفول در این مراسم ضمن خیر مقدم به “آیت الله جزایری” فرا رسیدن ایام حزن و اندوه اهل بیت عصمت و طهارت و شهادت زهرای مرضیه سلام الله علیها را تسلیت گفت.

امام جمعه اهواز در این مراسم گفت:هدف از برگزاری این جلسه آمادگی بیشتر برای تبلیغ در ایام فاطمیه به سبب تقارن آن با ایام نوروز و نگرانی خبرگان رهبری از تحت الشعاع قرار گرفتن ایام عزای ام ابیها (س) با جشنهای شادی و مراسم عید نوروز است که مقام عظمای ولایت نیز بر آن تاکید ویژه داشتند .

“آیت الله جزایری” اظهار امیدواری کرد که مردم فهیم و مومن با بصیرت در خصوص ایام فاطمیه برخورد نموده و از برگزاری مراسم جشن و سرور در ۵ روز ایام فاطمیه اول و دوم ، خودداری تا قلب اهل بیت عصمت و طهارت را مکدر ننمایند علی ایحالبین  ایام فاطمیه اول و دوم برگزاری مراسم شادی و عروسی با رعایت احترام و خودداری از لهب و لعب بلامانع است .

“نماینده مردم خوزستان در خبرگان رهبری” در ادامه ضمن هشدار به طلاب و علما در خصوص فعالیت گروه انحرافی یمانی که همچون محمد علی باب ایتدا خود را فرزند ولی عصر(عج)و سپس خود ایشان معرفی نموده و در حال حاضر پا را از این نیز فراتر نهاده تصریح کرد:رسالت علمای اسلام مبارزه با تهاجم های فرهنگی و شیاطین است لذا با گروههایی که در کشور به صورت مخفیانه بدعتها را نشر میدهند برخورد صورت گیرد.

ایشان وهابیت و یمانی را شیاطین معرفی نمود که مخفیانه درصدد اغفال جوانان و مردمند و افزود: برای مبارزه با این گروهها به سفارش امام صادق علیه السلام لازم است تا علوم آل محمد را خوب فرا گرفته و به مردم نیز بیاموزید که با کسب این معارف مردم از اهل بیت پیروی و اصل ولایت زنده خواهد شد.

آیت الله جزایری در ادامه با اشاره به دیدار خبرگان با رهبری خاطر نشان کرد: یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی و برنامه ریزی درست همراه با زمانبندی برای دست یابی به این مهم است لذا لازمست تا مردم و مسئولین در این خصوص با دقت عمل بیشتری وارد شده و زمان را از دست ندهند.

“نماینده مردم خوزستان در خبرگان رهبری” در پایان سخنان خود با اشاره به شبه افکنی های خطرناک دشمن در شبکه های ماهواره ای و لزوم بیداری نسبت به این شبهه ها در راستای تقویت رویکرد کلامی حوزه های علمیه استان و تجهیز مبانی نظری طلاب جوان از تاسیس شعب داشگاه امیرالمونین (ع) در خوزستان خبر داد.

hamayeshemobalegin.fatemi00003 hamayeshemobalegin.fatemi00004 hamayeshemobalegin.fatemi00005 hamayeshemobalegin.fatemi00006 hamayeshemobalegin.fatemi00001 hamayeshemobalegin.fatemi00002

نظر بینندگان
  1. احسان says:

    این چه طرز مراسم گرفتنه…؟ سالن قحطی بود.. چرا آقایون اینجوری خانوما ارونجوری تو راه رو نشستن..
    واقعا چای تاسف داره