۹م، اسفند ۱۳۹۲
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۹م, اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۷:۰۱ ب.ظ | کد خبر: 38830

به گزارش مجددز”…..،مراسم معارفه شهردار سیاه منصور – دزفول با حضورمعاون مدیرکل امورشهری وشوراهای استانداری خوزستان، بخشداران،شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر های همجوار دزفول ،رییس شورای اسلامی شهرستان دزفول ، و جمعی ازآن منطقه برگزار شد.
شهردار سیاه منصور در مراسم معارفه اظهار داشت: برنامه‌ریزی لازم برای انجام امورعمرانی در ورودی شهر، ایجاد فضای سبز، رفع آلایندگی ازصنایع همجوارسیاه منصوراولویت اول مجموعه شهرداری خواهد بود.
امید حیدری اظهار کرد: وسعت و نوع شهرسازی سیاه منصور بسیار ویژه و حساس بوده و نوع خدمات‌رسانی در این منطقه به بدلیل همجوار بودن با شهرک صنعتی دزفول این منطقه را از دیگر شهر ها متمایز میسازد .
وی حوزه شهرسیاه منصور را یکی از مناطق مهم توابع دزفول دانست و گفت: این منطقه از لحاظ کسب درآمد به عنوان قطب درآمدی کشاورزی و صنعتی محسوب می‌شود.
شهردارسیاه منصورگفت: یکی از حوزه‌هایی که هم مردم و هم اعضای شورای این شهرانتظار تحول، تحرک و پویایی در آن را دارند تحولی در شهر سیاه منصور بویژه مسیر فاضلاب صنعتی وشهری که از وسط شهر عبور میکند .
همچنین متن حکم استاندارخوزستان به” امید حیدری” آمده است با توجه به تجربه، تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این حکم به سمت شهردار سیاه منصور منصوب می‎شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره‎گیری از تجربیات ارزنده، در تنظیم برنامه و برقراری تعامل سازنده با همه عناصر موثر درون و برون سازمانی با هماهنگی اینجانب موفق و موید باشید.
حیدری دانش‎آموخته مهندسی برق است وسوابق اجرایی ایشان می‎توان به ۱۸ سال حضور درپست های شهرداری دزفول اشاره کرد.

نظر بینندگان
  1. همشهرى says:

    باسلام.این انتساب شایسته رابه جناب آقاى مهندس امیدحیدرى وشهروندان سیاه منصورتبریک عرض مى نمایم.انتخاب بجا وشایسته است.ایشان فردى متعهدوکارکشته وخدمتگزاراست.