۱۳م، بهمن ۱۳۹۲
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۳م, بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۳:۲۹ ب.ظ | کد خبر: 38125

معاون ارزیابی و نظارت برحوزه های علمیه خواهران کشور در گفتگو با “مجد دز”در خصوص آمادگی مسئولان شهری برای ساخت این مدرسه علمیه گفت:  در حضور فرماندار و نماینده استاندارخوزستان قول داده شد که در اسرع وقت  ۵ هزار متر مربع زمین را  در سطح شهر تعیین و  آماده کنند و شروع به ساخت مدرسه ای در شأن کلمه امّ ابیها اسم مبارک این بانوی بزرگوار کنند.

حجت الاسلام و لمسلمین محمدخلیل دانش افزود:البته مرکز حوزه های علمیه خواهران کشور به سهم خود و در همیاری به ساخت این مدرسه علمیه  حدود ۴۰ درصد هزینه های آن را کمک خواهد کرد.

معاون ارزیابی و نظارت برحوزه های علمیه خواهران کشور در پاسخ به این پرسش که ارزیابی شما از دومین حوزه شهرستان دزفول یعنی “امّ ابیها” چیست؟ گفت: قدم مبارکی است، شهر دزفول بیش از این ظرفیت دارد. انشاءالله امیدواریم که شاهد افتتاح مدرسه سوم ،  چهارم و پنجم هم باشیم  و ما یا دوستان ما بیاییم انشاءالله در افتتاحیه شرکت کنیم و در خوشحالی مردم هم شریک باشیم.

“حجت الاسلام والمسلمین محمد خلیل دانش” دراین گفتگوی کوتاه با تاکید بر حضورجدی خواهران در این محافل معنوی و علمی از قشر عظیم خواهران خواست در همه مراحل زندگی بخصوص  درحجاب ، عفاف ، زندگی و اجتماع  از حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) الگو گیرند.