۶م، بهمن ۱۳۹۲
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۶م, بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۷:۲۴ ب.ظ | کد خبر: 37834

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز”حوزه خواهران ام ابیهای شهرستان دزفول به زودی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد که در همن راستا مدیر و کارکنان این حوزه علمیه با امام جمعه و نماینده ی ولی فقیه “حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی” در دفتر نهاد امامت جمعه شهرستان دزفول دیدار کردند .

“سرکارخانم جعفر زاده” با ارائه گزارشی از تبلیغات خود در خصوص جذب طلبه ظرفیت این حوزه  را برای آموزش با سطح بالای کیفی در هر دوره ۲۵ نفر عنوان نموده که با اطلاع رسانی محدود صورت گرفته پس اخذ مجوز و شروع ثبت نام  بیش از ۱۵۰ نفر متقاضی پذیرش در این حوزه هستند .

مدیرحوزه علمیه ام ابیهای دزفول  افراد گزینش شده در مرحله نخست از میان متقاضیان را ۷۲ نفر عنوان کرده که از قرار است از بین آنها حسب شرایط وبا شرکت در مصاحبه نهایی تعداد مد نظر و متناسب با ظرفیت و امکانات این حوزه پذیرفته شوند .

وی اضافه نمود :علیرغم تبلیغات اندک و شهری خوشبختانه  از شهرها و بخش های مختلف از جمله باغملک ،گتوند،ایلام ، سردشت و … متقاضیانی برای ثبت نام در این حوزه داوطلب بودند .

مدیر حوزه علمیه ام ابیها(س) با توجه علاقمندی بانوان برای فراگیری علوم دینی ظرفیت شهر را برای توسعه ی حوزه ی علمیه فوق العاده ارزیابی کرده و از امام جمعه دزفول خواستار توجه جدی و توسعه ی بیشتر کمی و کیفی این نهاد آموزشی شد .

پس از این دیدار امام جمعه دزفول “حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی”همراه با “حجت الاسلام بیگدلی”رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان دزفول و هیئت همراه از مراحل پایانی آماده سازی و فعالیت های عمرانی حوزه خواهران ام ابیها(س) دزفول بازدید کردند.hoze.omabiha00001 hoze.omabiha00002 hoze.omabiha00003 hoze.omabiha00004 hoze.omabiha00005 hoze.omabiha00006 hoze.omabiha00007

قابل ذکر است مجوز حوزه علمیه امام ابیهای دزفول در پاسخ به تقاضای بانوان دزفولی و جهت تقویت مبانی دینی و اعتقادی شهرستان و بالندگی پایه های بینان خانواده سال گذشته با پیگیری های مجدانه امام جمعه دزفول از مرکز مدیریت حوزه علمیه قم اخذ گردیده و در سال جاری با حمایت مادی و معنوی ایشان فعالیت خود را آغاز نموده است