۱۴م، دی ۱۳۹۲
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۴م, دی ۱۳۹۲ ساعت ۲:۰۰ ب.ظ | کد خبر: 37318

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز”یادواره شهدای فرهنگی اهواز با حضور “سردار شاهوار پور “فرمانده سپاه ولی عصر (عج)خوزستان ، “حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی”نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه دزفول و دیگر مسئولین در تالار فردوسی این شهر واقع در منطقه امانیه برگزار شد.

در این مراسم “حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی”با تسلیت ایام عزاداری امام هشتم شیعیان “موسی الرضا “علیه السلام به بررسی ابعاد شخصیت این امام همام و وقایع زمان ایشان پرداخت.

امام جمعه و نماینده ی ولی فقیه در دزفول در فراز دیگر از سخنان خود با تبیین ارزش والای شهید و شهادت تصریح کرد: ملتی که عشق به شهادت در دل کوچک و بزرگش موج بزندهیچ قدرتی توان مقابله با آن را نخواهد داشت.

ایشان در ادامه سخنان خود گفت:شهید بزرگترین و ارزشمندترین سرمایه ی خود را که جان اوست در راه رسیدن به مقصود برای خدا می دهد و در مقابل خداوند هرآنچه را که بخواهد به او عطا می کند .

“حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی”اصل شهادت را مبتنی بر کشته شدن آگاهانه در راه هدفی مقدس دانسته و افزود:هرگز در ذهن خود نیز شهدا را مرده نپندارید که شهدا بر همه چیز آگاه و نزد خدای خود روزی خوارند.

رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول در پایان با اظهار امیدواری برای رهروی شهدا گفت:آنهایی که درصددند تا فتنه گران سال ۸۸ را تطهیر کرده و فتنه را سوءتفاهم تعبیر کنند بدانند گناه فتنه گران به قدری بزرگ و نابخشودنیست که اگر با آب زمزم هم شستسو شود هرگز پاک نخواهد شد.

yadvare.shohadaye.farhangi.ahvaz00002 yadvare.shohadaye.farhangi.ahvaz00003 yadvare.shohadaye.farhangi.ahvaz00004 yadvare.shohadaye.farhangi.ahvaz00001