۲۸م، تیر ۱۳۹۲
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

امام جمعه موقت دزفول : مردم ایران به خاطر علاقه به استقلال و آزادی کشور مغلوب توطئه و دسیسه های غرب نخواهند شد.

محمد مرسی همسو با آمریکا گام بر داشته ، با معاهده کمپ دیوید مخالفت نکرد و علاوه بر تحکیم روابط خود با امریکا و عربستان ، با سوریه که خط اول مقاومت است قطع رابطه نمود اما آمریکا به سبب آنکه مرسی با رای مردم بویژه “اخوان المسلمین “و با نام دولت اسلامی روی کار آمد نتوانست آنرا تحمل کند.

زمان انتشار: ۲۸م, تیر ۱۳۹۲ ساعت ۸:۵۵ ق.ظ | کد خبر: 32772

به گزارش خبرنگار “پایگاه اطلاع رسانی مجددز” آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته دزفول در مصلای امام علی (ع)به امامت حجت الاسلام ‘ مرتضی بیگدلی ’ امام جمعه ی موقت برگزار گردید.

خطیب جمعه دزفول با تسلیت وفات حضرت خدیجه کبری (س) افزود: این بانوی فرزانه از جان و مال خود در راه نشر اسلام گذشته، باتحمل سختی های فراوان در راه گسترش دین مبین اسلام از هیچ کوششی دریغ نداشته و اولین  کسی بود که به پیامبر اسلام ایمان آورد و عنوان ام المومنین را به خود اختصاص داد.

امام جمعه موقت دزفول گفت: بهشت برای اهل تقوا مهیاست و از نشانه های اهل تقوا انفاق و کمک به فقرا می باشد و حضرت خدیجه ی کبری (س) نمونه ی بارز ایثار و گذشت در راه خداست به گونه ای که  ثروت فراوان خود را در راه خدا انفاق کرده و مصداق آیه ی ۸ سوره ی والضحی می باشند.

حجت الاسلام بیگدلی  ولادت امام حسن مجتبی (ع) در پانزدهم ماه مبارک رمضان را یادآور شد و گفت: امام حسن مجتبی (ع)به خاطر جود و بخشش فراوان خود ،توجه به فقرا و صدقه کریم اهل بیت (ع) لقب یافتند  لذا لازم است مسلمانان  از ماه مبارک رمضان بیشترین بهره را برده و فقرا را بر سر سفره های افطار خود بنشانند.

ایشان با اشاره به نشست گروه ۵+۱در بروکسل پیرامون مسائل هسته ای ایران ، تحریم های جدید علیه ایران را خاطر نشان ساخته و افزود: گروه پنج بعلاوه یک به رژیم غاصب اسراییل قول داده است تا  تحریم های شدیدتری علیه ایران وضع کند تا ایران را با اهداف خود همراه سازد اما  مردم  ایران به خاطر علاقه به استقلال و آزادی کشور مغلوب توطئه و دسیسه های غرب نخواهند شد.

“حجت الاسلام بیگدلی” درخصوص تحولات مصر گفت: محمد مرسی همسو با آمریکا گام بر داشته ، با معاهده کمپ دیوید مخالفت نکرد و علاوه بر تحکیم روابط خود با امریکا و عربستان ، با سوریه که خط اول مقاومت است قطع رابطه نمود  اما آمریکا به سبب آنکه مرسی با رای مردم بویژه “اخوان المسلمین “و با نام دولت اسلامی  روی کار آمد نتوانست آنرا تحمل کند.
“رییس سازمان تبلیغات اسلامی دزفول”  جنجال آمریکا در حمایت از حقوق بشر را در دنیا عوام فریبی خواند و افزود: آمریکا هیچ توجهی به حقوق بشر نداشته و فقط منافع خود را دنبال می کند لذا  ما وظیفه داریم که با مقاومت در برابر آمریکا و تحریم هایش و 
 توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی همچنان ایستادگی نماییم و به پیشرفت های کشور سرعت بخشیم . 

“حجت الاسلام بیگدلی” در ادامه بر صرفه جویی در مصرف آب و برق با توجه به موج گرما تاکید و از شهروندان خواست برای کاهش قطعی ها  به استفاده درست از آب و برق با توجه به شدت گرماتوجه ویژه نمایند .
وی با اشاره به بازسازی حرم مطهر امیر المومنین علی (ع)تصریح کرد : هر شهروند دزفولی با پرداخت ۳۰ هزار ریال سهمی در این کار خیر داشته باشد تا تعهد شهرستان دزفول در خصوص بازسازی این حرم مطهر محقق شده زیرا بذل و بخشش در راه امیرمومنان نشانه ی محبت به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت و مشتی محکم به دهان وهابیون و دشمنان اهل بیت می باشد. 

لازم به ذکر است که نماز عصر به امامت حجت الاسلام والمسلمین “قاضی دزفولی” نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه شهرستان دزفول اقامه شد .