۱۹م، تیر ۱۳۹۲
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۹م, تیر ۱۳۹۲ ساعت ۹:۳۵ ق.ظ | کد خبر: 32567

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی « مجد دز» صبح امروز مدیریت و کارکنان ستاد زکات شهرستان دزفول با امام جمعه این شهرستان « حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی » دیدار کردند .

نماینده ولی فقیه در شهرستان ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت : در این ماه پر خیر و برکت قلب های عموم مردم به سمت معبود متعال گرایش داشته  و برای انجام اعمال خیر و کمک به نیازمندان و مستضعفان جامعه آماده است و به همین جهت ستاد زکات و کلیه ارگان هائی که متولی این امر خدا پسندانه اند  موظفند که تمام سعی و تلاش خود را در راستای برنامه ریزی دقیق برای سازمان دهی کمک های مردمی در این ماه مبارک رمضان داشته و در پایان ماه ، با ارائه ی کارنامه ای موفق از عملکرد نهاد های مختلف رضایت خدای متعال و ائمه ی اطهار (سلام الله اجمعین )را جلب نمایند .

« حجت الاسلام سعدی »  نیز طی گزارشی از فعالیت های این ستاد گفت : در راستای ترویج فرهنگ زکات فعالیت های گسترده ای از جمله تهیه ی بنر ها و آگهی های تبلیغاتی در شهرستان انجام شده و  در سال گذشته کشاورزان شهرستان دزفول ۷۴ میلیون تومان زکات پرداخت کردند .

وی افزود :که با کمک مسئولین و کارکنان ستاد زکات جلسات مختلفی با حضور کشاورزان برگزار شده و در راستای اعتلای فرهنگ زکات کشاورزان تشویق و ترغیب شده اند که به این فریضه ی  الهی جامعه عمل بپوشانند .

setade zakat