۲۱م، خرداد ۱۳۹۲
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

امام جمعه دزفول درجمع ناظرین انتخابات:برگزاری انتخابات شکوهمند،پاسداری ازخون شهداوقدردانی ازصبرخانواده شهداست

هر رای ملت با سلایق گوناگون به نامزدهای ریاست جمهوری وابسته به هر جناح و گروه در حقیقت یک رای به نظام جمهوری اسلامیست و محتوا و کیفیت برگزاری این انتخابات وابسته به عملکرد هیئت اجرایی انتخابات است

زمان انتشار: ۲۱م, خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۸:۴۴ ق.ظ | کد خبر: 31808

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” عصر دیروز جلسه ی توجیهی برای هیئت اجرایی و ناظرین انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا با حضور نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه شهرستان دزفول در تالار شیخ انصاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول برگزار شد .

دراین مراسم “حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی”با تبریک فرا رسیدن ماه شعبان و میلاد باسعادت امام حسین (ع) ،ابوالفضل العباس و امام سجاد (ع)نماد حماسه ی سیاسی را برگزاری انتخاباتی با حضور آحاد مردم شریف ایران اسلامی دانسته که از برکات آن ایمنی ، امنیت و مصونیت در برابر دسیسه ها و توطئه های دشمن برای نظام جمهوری اسلامیست.

“رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول ” با اشاره به سخن رهبر کبیر انقلاب امام خمینی (ره) در خصوص وجوب حفظ نظام و مقدمه ی آن یعنی برگزاری انتخابات ،تصریح کرد : در صورت عدم برگزاری انتخابات و یا حضور کمرنگ ملت، مشروعیت نظام اسلامی ایران مورد سوال قرار خواهد گرفت .

ایشان خلق حماسه ی سیاسی را از دو بعد کمیت و کیفیت تامل برانگیز دانسته و افزود : هر رای ملت با سلایق گوناگون به نامزدهای ریاست جمهوری وابسته به هر جناح و گروه در حقیقت یک رای به نظام جمهوری اسلامیست و محتوا و کیفیت برگزاری این انتخابات وابسته به عملکرد هیئت اجرایی انتخابات است .

“حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی” رمز موفقیت کشور در عرصه های سیاسی، بین المللی ، اقتصادی و عقب نشینی دشمنان نظام از مواضعشان را برگزاری انتخاباتی قانونی و قانونمند دانسته که برای نیل به این مقصود بر سیستم نظارت لازم است تا با عمل به وظایف خود سلامت انتخابات را تضمین نمایند .

“رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول ” با اشاره به دسیسه های دشمن در خصوص عدم سلامت و امنیت آراء مردم تصریح کرد : در صورت عملکرد درست ما دشمنان نظام هر اندازه که قدرتمند باشند نمی توانند به ما آسیب برسانند .

ایشان در پایان حفاظت از کیان اسلامی را به واسطه ی برگزاری انتخابات شکوهمند ،پاسداری از خون شهدا و قدردانی از صبر و مقاومت خانواده های شهدا دانسته و خاطر نشان ساخت : آزادی انتخاب مردم در گزینش فرد اصلح حائز اهمیت است و هرگز نباید آراءخود را به دیگران تحمیل کرده در صورت مشاهده چنین امری با آن برخورد نمایید.

jalaseye tojihi nazeran entekhabat1 jalaseye tojihi nazeran entekhabat2