۲۲م، اردیبهشت ۱۳۹۲
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۲م, اردیبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۸:۰۵ ق.ظ | کد خبر: 31047

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ” مجد دز” “حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی” نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه ی شهرستان دزفول در خصوص۲۶ اردیبهشت ماه سالروز تاسیس رژیم جنایتکار و غاصب اسراییل گفت : مستکبران جهان برای اینکه کشورهای اسلامی و خاورمیانه که سالها پرچمدار تمدن بزرگ اسلامی در جهان بودند نتوانند دوباره آن مجد و عظمت را بدست آورده و در این عرصه پیشتاز باشند تصمیم به تاسیس غده ای سرطانی به نام اسرائیل در میان آنها نمودند و از این جهت ۲۶ اردیبهشت برای کشورهای خاورمیانه “یوم النکبة ” نام گذاری شده است .

“رییس ستاد احیا ی امر به معروف و نهی از منکر” شهرستان دزفول درادامه خاطر نشان ساخت که اسراییل رژیمی غیر قانونی و اشغالگر است که امید است به زودی ریشه ی این غده ی سرطانی از میان کشورهای اسلامی کنده شده و مسلمانان از توطئه و دسیسه های این شیطان بزرگ آسوده شوند.

“حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی” امام جمعه ی شهرستان دزفول در خصوص ۲۵ اردیبهشت ماه روز جهانی خانواده نیز افزود  : خانواده نخستین کانون رشد و آرامش بشریست که در سیره ی انبیای الهی و ائمه ی هدی از ارزش و اهمیت زیادی برخوردار است.
“رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول” با اشاره به آیات و روایات با موضوع خانواده گفت : رسول خدا صلی الله علیه و آله بهترین اشخاص را کسانی می دانست که برای خانواده ی خود بهترین باشند ؛از این رو می توان موفقیت انسان در خانواده را ملاکی برای موفقیت در اجتماع دانست .
ایشان افزودند : احکام فراوانی برای رشد و بالندگی خانواده بیان شده و امام سجاد علیه السلام در این خصوص می فرمایند پسنده ترین شما نزد خدای متعال بهره دهنده ترین شما بر خانواده است ؛ هرکس بهره اش برای خانواده اش بیشتر باشد ، جایگاهش نزد خداوند بالاتر و برتر خواهد بود