۲۵م، فروردین ۱۳۹۲
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۵م, فروردین ۱۳۹۲ ساعت ۷:۵۳ ب.ظ | کد خبر: 30150
نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت:برگزاری همزمان دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی از اهمیت ویژه‌ای‌ برخوردار است، لذا همه باید برای انتخاباتی پرشور گام بردارند.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی  گفت:برگزاری همزمان دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی از اهمیت ویژه‌ای‌ برخوردار است، لذا همه باید برای انتخاباتی پرشور گام بردارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده دزفول،مهندس”عباس پاپی‌زاده “در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه وظیفه یکایک مسئولان، اجرای صحیح و دقیق انتخابات و همچنین بی‌طرفی در این امر مهم است افزود: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی مهم‌ترین اتفاق دراین سال خواهد بود و مسئولان با اجرای دقیق قانون هر گونه شبهه در این زمینه را از بین ببرند.

پاپی زاده با اشاره به اینکه دشمن به دنبال این است که با تشکیک در انتخابات آتی مستمسک جدیدی را برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دست آورد گفت: مسئولان باید کاملاً هوشیار باشند و آگاهانه در برگزاری این انتخابات گام بردارند.

نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی شرکت در انتخابات را وظیفه عموم ملت دانست و آمادگی کافی برای برگزاری انتخاباتی سالم با حضور گسترده ملت را ضروری بیان کرد‌.

وی تصریح کرد: دشمنان اسلام و نظام برای آن‌که مقبولیت نظام اسلامی را زیر سوال ببرند از مدتی قبل دست به برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای برای بدبینی به نظام و فاصله انداختن بین مردم و مسئولان کرده‌اند که تحریم‌ها و فشارها یکی از این برنامه‌ها است.

پاپی زاده اضافه کرد: آن‌ها نتیجه این کار خود را در انتخابات ملاحظه خواهند کرد و حضور هوشمندانه و به موقع مردم نشان‌دهنده شکست تمام برنامه‌ریزی‌های آنان است که به حول قوه الهی دراین امتحان نیز ملت ایران سربلند بیرون خواهند آمد و بار دیگر توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.

وی درادامه گفت: رفع محرومیت‌ها، ارائه خدمات به مردم و توسعه سرانه‌های مختلف خدماتی و همچنین توسعه فضاهای رفاه و امنیت مردم از مهم‌ترین اقدامات است که مسئولان باید به آن توجه ویژه و اساسی داشته باشند.

نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مردم در امور مملکت خط قرمز ما هستند، تأکید کرد: کسی که در چارچوب قانون خدمت خود را به مردم به خوبی انجام ندهد باید پاسخگو باشد.