۲۰م، فروردین ۱۳۹۲
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۰م, فروردین ۱۳۹۲ ساعت ۸:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 29975

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” صبح امروز اولین جلسه ی شورای اداری شهرستان دزفول در سال ۹۲ با حضور مسئولین ادارات و سازمان های شهرستان دزفول برگزار گردید.

“مهندس احسانی نیا” با تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه (س) خطاب به مدیران شهرستان گفت :مدیران باید شعار امسال رهبر انقلاب ( مدظله العالی) یعنی حماسه ی اقتصادی و حماسه ی سیاسی را سرلوحه ی کار خود قرار دهند و با آینده نگری و برنامه ریزی طرح های زیر بنایی را به اجرا در آورند و در راستای تشویق مدیران سازمانها و ادارات در ۴ خرداد ماه ،روز مقاومت دزفول از مدیرانی که بیشترین تلاش را برای خدمت رسانی انجام داده اند تجلیل خواهد شد.

فرماندار دزفول با بیان نکاتی پیرامون انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر گفت: انتخابات امسال با انتخابات سال های گذشته متفاوت است زیرا علاوه بر انتخابات ریاست جمهوری ،انتخابات شوراهای اسلامی را نیز برگزار می کنیم و شهرستان دزفول که قبلا با داشتن ۹ شهر حدوداً  ۷۰۰۰ نفر به طور مستقیم درگیر انتخابات خواهند بود و  ۴۲۰۰ خودرو نیز برای این انتخابات مورد نیاز است و مسئولین موظف اند تمام تلاش خود را در بهتر برگزار شدن این انتخابات داشته باشند.

“احسانی نیا”  با گرامیداشت یاد و خاطره ی همه ی شهدا تشییع و تدفین ۲ شهید گمنام در شهر سردشت را یاد آور شد و  افزود : سردشت بخشی از پیکره ی شهرستان دزفول است و همه ی مسئولین شهر سردشت تمام تلاش خود را برای باشکوه برگزار شدن این مراسم معنوی به کار گرفته اند پس باید برای رفع مشکلات مردم این شهر از هر تلاشی فرو گذار نکنیم .

وی در پایان پیرامون مساله ی امنیت در شهر دزفول گفت:تلاش های خوبی در این زمینه صورت گرفته و یکی از خواسته های مهم مردم بحث امنیت است که در راستای تحقق این امر به زودی در برخی از خیابان های شهر دوربین نصب خواهد شد .