۱۶م، فروردین ۱۳۹۲
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

امام جمعه موقت دزفول: لازمه تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی سر لوحه قرار دادن شعار سال های گذشته رهبری معظم انقلاب است.

مردم ایران با تحقیق ، فردی شایسته را در انتخابات ریاست جمهوری انتخاب کنند که دارای نقاط قوت روسای پیشین و عاری از نقاط ضعف آنها باشد. ملت سرافراز ایران اسلامی با خرد جمعی و اتحاد در انتخابات شرکت کرده وتوجهی به شایعه پراکنی ها و برخی وعده ها نکنندو چون گذشته همچون ید واحدی ،حماسه ای بزرگ خلق کنند.

زمان انتشار: ۱۶م, فروردین ۱۳۹۲ ساعت ۲:۵۲ ب.ظ | کد خبر: 29900

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز ” نماز جمعه این هفته شهرستان دزفول به امامت امام جمعه ی موقت دزفول “ حجت الاسلام شیخ مرتضی بیگدلی” در محل مصلی امام علی دزفول اقامه گردید.

خطیب موقت جمعه ی دزفول در خطبه ی اول با تبیین یکی دیگر از سوالات رهبر انقلاب اسلامی پیرامون سبک زندگی اسلامی  با اشاره به  موضوع مصرف گرایی گفت : مصرف گرایی از دستاوردهای غرب است و از نظر اسلام هر عملی که بی رویه و زیاده از حد صورت گیرد مذموم است. دین اسلام براساس اعتدال فرستاده شده است و به دست آوردن اموال باید در حدی باشد که باعث آرامش  انسان گردد.

“حجت الاسلام بیگدلی”در ابتدا ی خطبه ی دوم نماز با اشاره  به روز جهانی سلامتی و  بهداشت  گفت:روح سالم در بدن سالم است بهداشت امری مهم و  در روایات اهل بیت از گواراترین نعمت ها به شمار می آید که باید قدر آن نعمت را دانست  .

ایشان در ادامه با گرامیداشت سالروز “شهادت سید محمد باقر صدر” و خواهر مکرمه ی ایشان  بنت الهدی در زندان های رژیم بعثی  در سال ۵۹ افزود:ایشان شخصیتی بزرگ و تاثیر گذار بوده که بسیاری از شخصیت های فعلی  و روحانیون عراق تربیت یافته ی کلاس درس پربار ایشان هستند  و بر مبنای دستورات وتفکرات ایشان بخشی از حاکمیت امروز عراق  تنظیم شده است .

خطیب جمعه موقت دزفول با اشاره به سالروز قطع رابطه ی سیاسی ایران و آمریکا در ۲۰ فروردین ماه گفت: قطع رابطه ی سیاسی ایران و آمریکا در آغازین روز های پیروزی انقلاب اسلامی و توسط  آمریکا صورت گرفت و پس از قطع رابطه با ایران دست به تحریم های مختلف علیه ایران زد تا مردم ایران را به زانو در آورد ولی به هدف خود دست نیافت و اکنون هم اعلام مذاکره با ایران را متظاهرانه در پیش گرفته لکن ملت ایران مستقل  و سربلند تر از همیشه با رهنمودها ی رهبر انقلاب به راه خود ادامه می دهد.

“امام جمعه موقت دزفول” با اشاره به روز فناوری هسته ای از هیئت مذاکره کننده ی ایرانی در مذاکره با ۵+۱ در آلماتی قزاقستان خواست که : با منطق و صلابت  راه خود  را ادامه دهد و این هیئت همچون گذشته حق ایران را در غنی سازی اورانیوم و بهره مندی علمی  از این نعمت خدادادی علی رغم نارضایتی غربی ها در تضییع حقوق ملت ایران ،فراهم و دنبال کنند .

“حجت الاسلام بیگدلی” با اشاره به نامگذاری امسال توسط رهبر انقلاب به نام حماسه ی سیاسی و حماسه ی اقتصادی گفت:مردم و مسئولان با اقدامی جهادی و عملی برای تحقق این شعار که نیاز به حرکتی جهادی  و تلاشی مضاعف دارد توجه نمایند و  لازمه تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی سر لوحه قرار دادن شعار های سال های گذشته رهبری معظم انقلاب است.

ایشان افزودند:ملت سرافراز ایران اسلامی با خرد جمعی و اتحاد در انتخابات شرکت کرده و توجهی به شایعه پراکنی ها و برخی وعده ها نکنند و چون گذشته همچون ید واحدی ،حماسه ای بزرگ خلق کنند.

“حجت الاسلام  بیگدلی”با یادآوری فرمایشات رهبر انقلاب پیرامون انتخابات پیش رو گفت: مردم ایران با تحقیق ، فردی شایسته را در انتخابات ریاست جمهوری انتخاب کنند که دارای نقاط قوت روسای پیشین و عاری از نقاط ضعف آنها باشد.

خطیب جمعه ی دزفول افزود: متاسفانه برخی خود را منجی مشکلات اقتصادی معرفی می کنند درحالیکه بسیاری از مشکلات اقتصادی که بوجود آمده بواسطه مدیریت نادرست این افراد است لذا مردم باید هشیار باشند و فریب آنها را نخورند.

ایشان با تشویق جوانان جهت ثبت نام در حوزه های علمیه افزود: جوانان با ثبت نام در حوزه های علمیه این فرصت را مغتنم شمرده و از بهشت فضایل و مکارم اخلاقی شیعه بهره مند شوند و علوم دینی را فرا می گیرند.

حجت الاسلام بیگدلی در پایان  با اشاره به تدفین ۲ تن از شهدای گمنام در شهر سردشت یاد و خاطره ی همه ی شهدا را گرامی داشته و علو درجات را از خدای منان برای آنان خواستار شد.