۱۰م، فروردین ۱۳۹۲
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۰م, فروردین ۱۳۹۲ ساعت ۹:۲۴ ق.ظ | کد خبر: 29820

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز “حجت الاسلام ‘سیدمحمدعلی قاضی دزفولی’ در دیدار با مدیر عامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان افزود:بارندگی مناسب سال آبی جاری نباید موجب شود فرهنگ سازی در خصوص مصرف آب کم رنگ شود.

وی با بیان آموزه های دینی در خصوص پرهیز از اسراف گفت: استفاده درست از نعمت الهی آب ، نوعی شکر گزاری از بهبود بارش های الهی است و در صورت شکرگزاری بندگان از خدواند ، نعمت ها افزون می شود.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول در ادامه آمادگی این شورا جهت بررسی راهکارهای گسترش فرهنگ مصرف بهینه آب را اعلام کرد.

مدیر عامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان نیر ضمن ارائه آماری از اقدامات صورت گرفته بر روی شبکه های آبیاری در سال گذشته ، روند آبیاری اراضی کشاورزی را در سال زراعی جاری مطلوب ارزیابی کرد.

‘ غلامرضا صفر نژادی ‘ افزود: تلاش بر این است امسال در راستای منویات رهبری و تحقق خواسته ایشان مبنی بر حماسه اقتصادی، حداکثر تلاش در جهت تعمیر و نگهداری تاسیسات شبکه به عمل آید.

وی آمادگی شرکت متبوع خود را برای هر نوع همکاری با شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول اعلام کرد و افزود: با توجه به جمعیت قابل توجه کشاورز در منطقه ، این شورا می تواند بازوی فرهنگی خوبی در مقولات مهمی همچون مصرف بهینه آب در مزارع باشد

ایرنا