۱۲م، اسفند ۱۳۹۱
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

امام جمعه موقت دزفول:ضروری ترین وظیفه مسئولان،حفظ وحدت درجهت حل مشکلات مردم و ناامید ساختن دشمن در رسیدن به اهداف خویش است

اینکه صدا و سیما شخصی را در برنامه هایش روی آنتن ببرد برای ما هیچ ملاکی و معیاری ایجاد نمی کند چرا که فضای اجرای برنامه در آن سازمان بدون شک با اجرای برنامه در یک سالن بسته شهرستان ،بسیار متفاوت است .همانطوری که فیلم های موجود از چنین برنامه های در سایر شهرها تایید کننده این مطلب است

زمان انتشار: ۱۲م, اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۷:۵۷ ق.ظ | کد خبر: 29087

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز ” حجت الاسلام شیخ مرتضی بیگدلی ، امام جمعه موقت دزفول ظهر دیروز در ابتدای خطبه اول نمازجمعه با دعوت خود و همه حاضرین به رعایت تقوی الهی ،باتوجه به ایام بازار شب عید، سخنانی را پیرامون رزق و روزی بیان داشت .

ایشان روزی را ،نیازمندی های هر وجودی برای ادامه حیاط خود معنا کرده و افزود : نیازهای ما که در ادعیه و قرآن از خداوند متعال طلب میکنیم هم مادی است و هم معنوی و چون ما این رزق را از ساحت مطلق حق تقاضا داریم پس بدون شک این رزق مستمر قطع ناپذیر و مستمر خواهد بود .

“خطیب جمعه دزفول” ،تلاش و کوشش،تصمیم سازی و کارآفرینی را از جمله ویژگی های جامعه پویا و انسان مسلمان خوانده و از جمله عوامل موثر در رزق و روزی را ،هوش و ذکاوت ،ازدواج و توبه و استغفار برشمرد .

“رئیس سازمان تبلیغات اسلامی دزفول” ۱۴ اسفند روز تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) به فرمان حکیمانه آن روح خدا را ،حرکتی مدبرانه و در راستای اهداف عالیه انقلاب اسلامی و دین مبین اسلام دانسته و گفت:تشخیص صحت و متعالی بودن تصمیم آن امام همام در راه اندازی این نهاد مقدس بر هیچ کس پوشیده نیست و در همین راستا لازم است به همه دست اندرکاران موسس و استمراربخش این حرکت خدا پسند و محرومیت زدا قدا قوت گفت .

ایشان تحت پوشش داشتن قریب به ۶۲۰۰ خانوار معادل ۱۴هزار نفر ،پرداخت مستمری ماهانه معادل دومیلیاردوسیصد هزار تومان،۱۷۰۰ کمک موردی ماهانه،توزیع۴۰هزار سبد کالا در طول سال و سرپرستی ۱۰۳۰ یتیم ،ساخت و تعمیر مسکن و …. را از جمله اهم فعالیت های کمیته امداد دزفول به پشتوانه کمک خیرین و مردم دین باور شهرستان دانسته و از ضمن تشکر از این روحیه انفاق  مردم، توجه بیشتر همگان را به فقرا و نیازمندان در این شرایط خاص اقتصادی خواستار شد .

“حجت الاسلام بیگدلی” با گرامیداشت ۱۵اسفند روز درختکاری و شروع هفته منابع طبیعی، از زحمات شهرداری و دیگر ارگان های همسو در این راستا تشکر نموده و همه همشهریان خواست که به گونه ای از طبیعت و این نعمت های الهی استفاده نمایند که موجبات لطمات و خسارت به آنها به صفر درصد کاهش یابد

“امام جمعه موقت دزفول” روند روبه پیشرفت رشد هسته ای کشور را در سالهای اخیر بسیار رضایت بخش خوانده و با اشاره به مذاکرات جمهوری اسلامی ایران با گروه ۵+۱ در آلماتی قزاقستان گفت : بسته پر از خالی این گروه در مذاکرات اخیر،حرف نویی برای گفتن نداشت . تحریم های تحمیل شده بر ایران اسلامی برای ما رنج آور است لیکن دشمنان ما بخوبی فهمیده اند که ایران اسلامی با وجود همه تحریم ها و فشارها ذره ای از حقوق مسلم خود کوتاه نمی آید

“خطیب جمعه دزفول” با مرور فرازی ار سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص همت مسئولین برای حل مشکلات مردم ، تصریح کرد : ضروری ترین و اساسی ترین وظیفه همه مسئولان نظام اسلامی، حفظ وحدت و یکپارچگی در جهت حل مشکلات مردم و ناامید ساختن دشمن در رسیدن به اهداف خویش است . هیچ کس در جامعه جهانی به فکر مانیست لذا برهمه مسئولان فرض است که به عنوان نایب این مردم که همانا نمادمقاومت،تدبیر و صبر هستند ،وظیفه حیاتی خود را در این شرایط حساس ایفا نمایند .

ایشان در پایان لغو کنسرت موسیقی اخیر در دزفول را ناشی از یک تصمیم جمعی و پشتوانه قانونی و پاسخی شایسته به مطالبه دینی عموم مردم غیرتمند دزفول،اساتید و فضلای حوزه های علمیه دانسته و تصریح کرد : اینکه صدا و سیما شخصی را در برنامه هایش روی آنتن ببرد برای ما هیچ ملاکی و معیاری ایجاد نمی کند چرا که فضای اجرای برنامه در آن سازمان بدون شک با اجرای برنامه در یک سالن بسته شهرستان ،بسیار متفاوت است .همانطوری که فیلم های موجود از چنین برنامه های در سایر شهرها تایید کننده این مطلب است .

لذا امام جمعه محترم در ادامه پاسخگویی به دغدغه های طرح شده از سوی عامه مردم شهیدپرور دزفول و داعیه خود بر اخذ نظر همه مسئولین ترتیب جلسه ای هم زمان با حضور اعضای شورای فرهنگ عمومی و ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان را دادند و با اخذ نظر همه اعضا و پس از سه بار رای گیری ،نظر قریب به اتفاق حاضرین بر لغو این کنسرت تعلق گرفت .

نظر بینندگان
  1. مصطفی says:

    باتشکر از تلاش شما عزیزان جهت لغو این مراسم پراز گناه در دزفول.امیدواریم بکمک شما بزرگواران از این پس بهیچ عنوان مجوز اجرای مراسم گناه در شهر دارالمومنین و شهید پرور دزفول صادر نشود و افرادی که در این مراسم مهر تاییدی بر این گونه کارهای باطل میزنند را با تلاش و پیگیریهای خود از سمت خود عزل کنید.
    افسوس که مردم باید اینگونه شاد باشند؟