۲م، اسفند ۱۳۹۱
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

خبر مشروح دیدار هیئت مدیره ومدیرعامل شرکت “نیروصنعت ترانس دز”با امام جمعه دزفول+تازه های روند تاسیس کارخانه

“علی طحان پور” مدیر عامل این شرکت در ابتدای سخن با تشکر از پیگیری های “حجت الاسلام و المسلمین قاضی دزفولی” جهت رفع برخی موانع پیش روی ساخت این کارخانه از روند موفقیت آمیز مقدمات احداث این کارخانه خبر داد .

زمان انتشار: ۲م, اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۸:۰۵ ب.ظ | کد خبر: 28843

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز ” هفته پیش مدیر عامل و برخی از اعضای هیئت مدیره “شرکت نیرو صنعت ترانس دز” جهت ارائه گزارش از روند احداث این کارخانه با نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول دیدار کردند .

“علی طحان پور” مدیر عامل این شرکت در ابتدای سخن با تشکر از پیگیری های “حجت الاسلام و المسلمین قاضی دزفولی” جهت رفع برخی موانع پیش روی ساخت این کارخانه از روند موفقیت آمیز مقدمات احداث این کارخانه خبر داد .

مدیرعامل نیرو صنعت هدف و ماموریت اصلی “شرکت نیرو صنعت ترانس دز” را مشارکت در تامین انرژی پایدار و بهره ور  کشور دانسته و افزود : رسیدن به جایگاه برتر منطقه در صنعت انرژی به عنوان چشم انداز ما و ارج نهادن به ذینفعان ،تعالی و بهبود مستمر و التزام به ابتکار ،خلاقیت و نوآوری از جمله ارزشهایی هستند که ما قصد پایبندی به آنها را داریم .

“مدیر عامل شرکت نیرو صنعت ترانس دز” در ادامه با اعلام تشکیل و برگزاری جلسات و نشست های متعدد با مسئولین استانی و شهرهای دزفول و شوش جهت اخذ زمین مورد نیاز در این شهرها برای احداث خط تولید ترانسهای توزیع ،فوق توزیع و قدرت به عنوان یک محصول استراتژیک برای کشور گفت : پروانه های تاسیس این دو فاز کارخانه از اداره کل صنعت،معدن و تجارت استان خوزستان اخذ گردیده و مجوزات و تاییدیه های لازم نیز از سوی اداره محیط زیست در دست اقدام می باشد.

“طحان پور” رایزنی با برخی از کشورهای سازنده و به ثمر رساندن مذاکرات جهت انعقاد قرارداد و اعزام نمایندگان شرکت به کشور المان جهت مبادله برخی قطعات ،تجارب و محصولات را از نکات برجسته فعالیت های هیئت مدیره این شرکت دانسته و در خصوص بازار فروش بین المللی محصولات تولید شده توسط شرکت “نیروصنعت ترانس” افزود : با توجه به استراتژیک بودن محصولات شرکت برای رشد تولید ملی و پایه بودن آن برای توسعه بخشی صنعت در کشور، برای نمونه ما میزان مصرف بازار و تقاضا را در برخی از کشورهای همسایه نظر سنجی نموده و با نتایج بسیار مطلوبی جهت صادرات این محصول روبرو بوده ایم .

“طحان پور ” در پایان از تحویل طرح توجیهی به معاونت سرمایه گزاری بانک تجارت و طی مراحل اختصاص اعتبار از آن بانک خبر داده و از تلاش “دکتر نوری” نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل بانک تجارت قدردانی کرد .

“حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی” در سخنانی ضمن تشکر از فعالیت های مدیر عامل و هیئت مدیره شرکت جهت تلاش برای خودکفایی ایران اسلامی در زمینه تولید محصول ترانس و افزایش تولید ناخالص داخلی و کمک به زیرساخت های کشور بیان داشت : امید است با راه اندازی فازهای اول و دوم این کارخانه ، بخشی از مشکل بیکاری منطقه رفع و از مهاجرت نخبگان جلوگیری شود ایشان باتاکید بر شروع به کار هرچه سریعتر این کارخانه افزود : همچون گذشته حمایت قاطع خود از تاسیس هرگونه طرح اشتغال زا و سرمایه گذاری نیروهای بومی و متخصص اعلام می نمایم .